Cennet’in Gözyaşları Cihan Kim? Dizideki Rolü? Oynadığı Diziler?

Cennet’in Gözyaşları Cihan Kim? Dizideki Rolü? Oynadığı Diziler?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

36. bölümüyle ekranlara veda etmesi planlanan Cennet’in Gözyaşları dizisine yeni bir karakter dahil oluyor. Dizide Arzu’nun buluştuğu esrarengiz arkadaşı Cihan izleyenler tarafından merak edildi. Seyirci Cennet’in Gözyaşları Cihan kim, hangi dizilerde oynadı? Nereden tanıyoruz? Sorularına yanıt aradı.

Yakışıklı ve karizmatik oyuncu Fatih Dönmez’in hayat verdiği Cihan rolünün dizideki konumu ne? Direk Arzu ile bağlantılı olan bu karakter Arzu’nun önemli bir işini halletmesinde yardımcı olacak. Dizide Arzu kızları ve kendi geleceği için önemli adımlar atmaya ve hayatındaki olumsuzlukları bir bir bitirmeye karar verir. Eski gücünü toparlayarak kızlarıyla tertemiz bir hayat yaşamak için harekete geçiyor.

Cennetin Gözyaşları dizisinde bu akşam yayınlanan bölümle dahil olan oyuncu aslında hepimizin yakından tanıdığı bir isim. Show TV’nbin döneme damgasını vuran  Kalp Atışı dizisinde başarılı bir cerrah rolüyle izlediğimiz Fatih Dönmez kim?

1975 yılında Frankfurt’ta dünyaya gelen Akademi İstanbul’da Tiyatro Eğitimi alan Fatih Dönmez 2004 senesinde sinema filmi ile kariyerine adım atmıştır.  Sonrasında hızlı bir şekilde ünlenmiş ve önemli dizlerde roller almaya başlamıştır. Karışık Kaset, Celal ile Ceren, Şaşkın ve Korkuyorum Anne gibi beyaz perdede önemli başarılar sağlayan filmlerde rol almıştır.  2015 yılında Poyraz Karayel, ardından Kalp Atışı ve son olarak Tehlikeli Karım dizisinde rol almıştır.

Cennet’in gözyaşları dizisinde kısa bir süre yer alacak olmasına rağmen izleyenleri performansıyla kendine hayran bırakacak.

Etiketler: cennetin gözyaşları cihan kim cennetin gözyaşları cihanın gerçek adı ne


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL