Cennet’in Gözyaşları Neden Final Yapıyor? Bitmesin Devam Etsin!

Cennet’in Gözyaşları Neden Final Yapıyor? Bitmesin Devam Etsin!

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Atv ekranlarının acı ve entrika dolu dizisi Cennet’in Gözyaşları final kararıyla takipçilerini büyük hayal kırıklığına uğrattı. Dizinin 26. bölümüyle ekranlara veda edeceği açıklandığı andan itibaren dizinin takipçi,leri haberin doğruluğunu araştırmaya başladı. Ne yazık ki izleyenlere kötü haberi verelim Cennet’in Gözyaşları 36. bölümü ile final yaparak ekran serüvenini sonlandıracak.  Peki Cennet’in Gözyaşları neden final yapıyor? 

Esra Ronabar, Yusuf Akgün, Hazım Körmükçü, Güler Ökten, Berk Atan ve Almila Ada gibi başarılı oyuncu kadrosuyla yayın hayatına başlayan dizinin son bölümlere doğru izleyici çekmekte zorlandığı biliniyordu. Dizide bütün sırlar ortaya çıktığı ve herkesin kafasındaki soru işaretleri silindiği için büyüsü çoktan bozuldu bu da dizinin heyecanını kaybetmesine neden oldu.

Fakat dizinin sıkı takipçileri yine de bu habere oldukça üzüldü. Çünkü dizide Almila Ada ve Berk Atan gibi hayran kitlesi yüksek oyuncular yer alıyor. Bu yüzden seyirci sevdiği oyuncuları ekranlarda görmek istediği dizinin bitmesini istemiyor. Cennet’in Gözyaşları neden final yapıyor? Cennet’in Gözyaşları neden bitiyor? sorularının yanı sıra Cennet’in Gözyaşları bitmesin final yapmasın desteklerini sosyal medya üzerinden paylaşmaya başladılar.

Dizide Cennet Arzu’nun kızı olduğunu öğrendikten sonra daha kendini toplayamadan babasının annesine tecavüz ettiğini ve tecavüz sonucunda dünyaya geldiğini öğrendi ve dünyası alt üst oldu. Dizide sürekli acı ve hüzün hakim olduğu için izleyici biraz da bundan sıkıldı. Cennet’in Gözyaşları izleyicisi dizinin 2. sezon kararını beklerken erken final kararıyla büyük bir yıkım yaşadı.

Fakat dizinin ilerlemesi mümkün değil. Çünkü dizinin heyecanını ayakta tutan bütün sırlar açığa çıktı. Cennet’in Gözyaşları dizisi bundan sonra yayına devam etse dahi diziye senaryo tıkanma duruma geldi.

Cennetin Gözyaşları son haftaların reyting sonuçları incelendiğinde de dizinin neden final yaptığı konusunda

Cennet’in Gözyaşları 31. bölüm 6 mayıs reyting sonuçları 3,89 5. sırada

Cennetin Gözyaşları 30. bölüm 29 nisan reyting sonuçları 3,69 4. sırada

Cennetin Gözyaşları 29. bölüm 22 nisan reyting sonuçları 3,86 5. sırada

Dizi en çok izlenen ilk 3 program arasına girmeyi hiç bir zaman başaramadı. Fakat yine de kötü bir reyting sonuçları olmayan dizinin final kararı alması izleyenler tarafından tepkiye yol açtı. Cennet’in Gözyaşları neden final yaptı? Neden final yapıyor? soruları da daha uzun süre gelmeye devam edecek.

 

Cennetin Gözyaşları devam etsin bitmesin diyorsanız destekleyici yorumlarınızı bekliyoruz. 

Etiketler: cennetin gözyaşları final yapmasın cennetin gözyaşları neden final yapıyor cennetin gözyaşları neden final yaptı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL