Ceylan Özgül Kim? Adnan Oktar’la İlgili Şok Eden Açıklamaları!

Ceylan Özgül Kim? Adnan Oktar’la İlgili Şok Eden Açıklamaları!

Yazar: Emre Dizi Haberleri

11 temmuz çarşamba gününe bomba gibi düşen Adnan Oktar’a yapılan operasyon olayları sonrasında Ceylan Özgül de konuyla ilgili şaşırtan açıklamalarda bulundu. Adnan Oktar ve onunla birlikte 235 kişinin gözaltına alındığı davanın yankıları sürerken Ceylan Özgül’ün açıklamalarının ardından vatandaşlar Adnan Oktar’ın eski kediciği Ceylan Özgül kim sorusu araştırılıyor.

Bugün düzenlenen operasyonla göz altına alınan Adnan Oktar’ın eski kediciklerinden olan Ceylan Özgül kim? Operasyonu çok haklı bulan sevinen ve ‘Kediciklerle’ ilgili sosyal medya üzerinden önemli bilgiler paylaşımlarda bulunan Ceylan Özgül kaç yaşındadır, nerede yaşıyor?  İşte hayatı, kariyeri, Adnan Oktar’ın yanından neden ayrıldığı hakkın merak edilenler…

27.08.1980 dünyaya gelen Ceylan Özgül 38 yaşındadır. İstanbul Üniversitesinden mezun olan Ceylan Özgür hayatını İstanbul‘da sürdürmektedir. Lise eğitimini Uğur Kolejlerinde tamamlamıştır. Bartlıklı bir aileden gelen Ceylan Özgül son dönemlerde Adnan Oktar‘ın sohbetleri ile sıkça televizyon ekranlarında yer almış ve tanınmıştır. Fakat son zamanlarda kendi isteği ile sohbet grubundan ayrıldığı açıklanmıştır.

Son günlerin en çok konuşulan isimlerinden biri olan Ceylan Özgül’ün Babası elektrik mühendisidir.  Ceylan Özgül, aslen Balıkesirli ve Ayvalık ilçesi Altınova’da ikameti görülmektedir. “ Ceylan Özgül açıklamalarına şu sözlerle devam etti “Adnan Oktar örgütünden ayrılmış biri olarak söylüyorum, Kedicik  kelimesi ile konuyu hafifletmenizi tavsiye etmem. Vitrinde masum görünen bu kadınların bir kısmı çift silahla geziyorlar. Türlü suçlara karıştıklarına şahidim.” Bugün yaşanan olayın ardından Adnan Oktar ve tarikatı hakkında şok eden açıklamalarda bulunan Ceylan Özgül, sosyal medya hesabı üzerinden yapılan operasyonla alakalı “Bugün güneş daha bir güzel doğdu” sözleriyle şaşırtan bir açıklama yaptı.

Ayrıca Ceylan Özgül örgütün için çeşitli cinsel istismarların ve tecavüzlerin de yaşandığını ekledi.

Etiketler: adnan oktarın kediciği ceylan özgül kim ceylan özgülün adnan oktarla ilgili açıklamaları neler


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL