Chefs’ Arena Nerede Çekiliyor, Restoran Nerede?

Kanal D ekranlarında yeni bir yemek yarışması ekranlara geliyor. Yarışma gerçek müşterilerin olduğu bir restoranda geçiyor. Kanal D’nin yeni yarışması Chefs’ Arena Nerede Çekiliyor, Restoran Nerede?

Toplam 16 yarışmacının yarıştığı programda 8 erkek 8 kadın yarışmacı karşı karşıya geliyor. Yarışma gerçek bir mutfakta, gerçek müşterilere, gerçek bir restoranda yapılacak olan yemeklerle devam edecek. Yarışmada kadınlar mı yoksa erkekler mi daha başarılı, en iyi yemeği kim yapıyor? Bu soruların cevapları bu yarışma programında Kanal D belli olacak.

Mutfağın şefleri Pınar İshakoğlu ve Sinan Büdeyri. Restoranın sahibi ise Batuhan Piatti. Farklı bir konseptte ekranlara gelen yarışma heyecan uyandırıcı bir kurguya sahip. Restorana gelen müşterilere o anda günün yemeği ve ara ürünler ile tatlılar ikram edilecek. En iyi yemek ise müşterilerin vereceği oylarla ortaya çıkacak.

blank

Gerçek restoran dedik ve restoranın sahibi Batuhan Piatti. Peki Chefs’ Arena’nın geçtiği restoran nerede, nasıl gidilir? Chefs’ Arena yarışması özel bir restoranda çekiliyor. Bunun için özel bir stüdyo hazırlanmış. İstanbul’a olan bu stüdyo Kanal D’nin ana binasına yakın bir yerde bulunmaktadır.

Müşterilere açık bir yarışma olduğu için olası ziyaretlerden dolayı programın aksamaması için restoranın yeri gizli tutulmaktadır. Ancak ayrıntılı bilgiler geldikçe yazımız güncellenecektir.

] }