Çılgın Türkler Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Konusu

Çılgın Türkler Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Konusu

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Turgut Özakman’ın ” Şu Çılgın Türkler” romanı dizi oluyor. Bu sezon Yüz Yüze Bir Zamanlar Çukurova gibi dizilerin yapımcısı Tims&B’nin üstleneceği dizinin henüz kanalı ve oyuncu kadrosu belli değil. Timur Savcı, Burak Sağyaşar’ın hazırlıklarına başladığı dizinin cast çalışmaları devam ediyor. Dizi ekranlarda Çılgın Türkler olarak yer alacak.

Şu Çılgın Türkler romanı Turgut Özakmanın Kurtuluş Savaşı dönemini anlatan roman ve belgesel kitabıdır. 20. yüzyılın sömürgecilerine karşı verilen mücadeleyi anlatan roman, ilk olarak 2. Mondros Mütarekesi ve 2. İnenü savaşı arasında geçen dönemi anlatıyor. Ardından ise Türk milletinin verdiği mücadeleyi destansı bir şekilde anlatıyor. Kitap Türkiye’de 300 binde fazla satılmıştır.

Çılgın Türkler Oyuncu Kadrosu!

Oyuncu kadrosuna geçmeden önce romanın yazarından bahsetmek gerekiyor. Turgut Özakman, 1930 yılında Ankara ilinde dünyaya geldi. Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesini bitiren yazarımız bir süre avukatlık yapmış ardından Devlet Tiyatrosunda çalışmaya başlamıştır. Devletin çeşitli kurumlarında bir çok görev üstlenen yazarımız evli ve 3 çocuk babasıdır. Yazarın Diriliş Çanakkale 1915, Romantika, Cumhuriyet Türk Mucizesi gibi bir çok eseri bulunmaktadır.

[mavitext]Yeniçeri Ağacı Dizisi Oyuncu Kadrosu! Tıklayınız[/mavitext]

Dizinin oyuncu kadrosu henüz netleşmedi. Ancak bu dizide rol alabilecek oyuncu sayısı fazladır. Şu an bir projesi olmayan oyunculardan Barış Arduç’un teklif giderse dizide rol alabileceğini düşünüyorum. Bu rol ile kendisini ve oyunculuğunun farklı yönlerini de görme şansımız olur. Siz bu dizide hangi oyuncuları görmek istersiniz?

Barış Arduç:

1987 yılında İstanbul’da dünyaya gelen oyuncu Ekol Drama’da oyunculuk üzerine bir eğitim almıştır. Oyunculuk dışında fotomodellik ve Dublaj sanatçılığı ile ilgilenmiştir. İyi derecede İngilizce bilen oyuncu Kiralık Aşk dizisi ile tanınmıştır.

Çılgın Türkler Fragmanı!

Dizinin fragmanı henüz yayınlanmadı.

Etiketler: çılgın türkler dizisi konusu çılgın türkler dizisi neyi anlatıyor çılgın türkler dizisi oyuncuları çılgın türkler oyuncu kadrosu


Yorumlar

  • Mine

    Insallah cilg8n turkler gerceklesmez

Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL