Çocuk Dizisi Jenerik Şarkısı ve Çalan Şarkılar, Tam Liste

Çocuk Dizisi Jenerik Şarkısı ve Çalan Şarkılar, Tam Liste

Yazar: Emre Dizi Şarkıları

Star Tv’nin 2019 sezonu için listesine aldığı Çocuk isimli dizisi hakkında detaylar araştırılmaya devam ediyor. Dizi Eylül ayında seyirci ile buluşacak ama öncesinde dizinin müzikleri ve şarkıları en az dizi kadar merak ediliyor. Sizler için Çocuk Dizisi Jenerik Şarkısı ve Çalan Şarkıları tam liste halinde bu yazımızda derledik. İşte detaylar…

1441 Productions tarafındna hazırlanan yeni dizi Çocuk sırlı hikayesi ile izleyenleri ekranlara kilitleyecek. Dizideki oyuncular her biri birbirinden yetenekli isimler. Nazan Kesal, İsmail Hacıoğlu, Serhat Teoman, Merve Çağıran, Ceyda Ateş Toplusoy, Kenan Acar, Nimet İyigün ve Mehmet Emin Güney dizide yer alacak olan isimler arasında. Fazilet Hanım ve Kızları dizisnden tanıdığımız Nazan Kesal yine performansı ile bizleri etkilemeyi başaracak.

Dizinin müzikleri de özel bir ekip tarafından hazırlanıyor. Dizinin senaryosu da Nazlı Sunlu Kaçan ve Hilal Yıldız tarafından yazılıyor. Gelen bilgilere göre dizide duygu dolu şarkılar ve müzikler seyirciyi etkileyecek. Bu yazımız altında dizide çalan tüm şarkıları sözleri ile birlikte siz değerli takipçilerimiz ile paylaşıcaz.

tıkla>>> Çocuk Dizisi Oyuncu Kadrosu, Konusu ve Fragmanı

Çocuk dizisi 1. bölüm fragmanı

https://www.youtube.com/watch?v=OSKsbc8d7jA

Etiketler: çocuk diziis çalan şarkılar çocuk dizisi jenerik şarkısı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL