Çocuk Dizisi Nerede Çekiliyor, Dizi Mekanları Tam Liste

Çocuk Dizisi Nerede Çekiliyor, Dizi Mekanları Tam Liste

Yazar: Emre Dizi Haberleri

1441 Productions imzalı Star Tv’nin yeni sezon dizisi Çocuk dizisi Eylül ayında izleyici ile buluşacak. Konusu ile ilgi uyandıran dizinin çekimleri başladı. Çocuk dizisi nerede çekiliyor, dizi seti nerede kuruldu gibi soruların cevaplarını sizler için derledik.

Çocuk dizisi kadrosunda Nazan Kesal, İsmail Hacıoğlu, Serhat Teoman, Merve Çağıran, Ceyda Ateş Toplusoy, Kenan Acar, Nimet İyigün ve Mehmet Emin Güney gibi isimleri barındırıyor. Dizinin tanıtım fragmanları ve afiş resimleri yayınlandı. Dizinin çekimlerine İstanbul’da start verildi.

Dizinin genel hikayesi İstanbul’da geçiyor. Karasu ailesinin pembe köşkü için İstanbul’da boğazda bir yalı kiralandı. Tabi diğer çekim mekanları şuan için gizli tutuluyor. Dizi yayın hayatına başladığında tüm bilgiler sizlerle paylaşılacak.

tıkla>>> Çocuk Dizisi Oyuncu Kadrosu, Konusu ve Fragmanı

Çocuk dizisi pembe köşk nerede, dizi seti nerede, çekimler nerede yapılıyor gibi tüm detaylar yazımızda sizlerle olacak. İsterseniz Çocuk dizisinden biraz bahsedelim. Dizinin senaryosunu Nazlı Sunlu Kaçan ve Hilal Yıldız yazıyor. Yönetmen koltuğunda ise Serkan Birinci yer alıyor.

Çocuk dizisinin ana konusu şu şekilde; Hayat kadını bir annenin kızı olan Akça kendi evladına daha iyi bir gelecek verebilmek için anneliğinden vazgeçerken, varlıklı bir ailenin gelini olan Şule, bir ömür boyu Akça’nın bebeğine annelik yapmaya söz verir. Adını Efe koyduğu bebeğe evladı gibi bakıp büyütürken kendi çocuğunun doğmasıyla işler değişir. Kayınvalide Asiye’nin ise herkesin hayatını alt üst edecek büyük bir sırrı vardır.

Çocuk dizisi ilginç senaryosu ve güçlü oyuncu kadrosu ile sezona damga vuracak gibi. Diziyi izleyenler değerli takipçilerimiz dizi ile ilgili görüşlerini yorum yaparak bizlerle paylaşabilirsiniz. Aşağıda yorum kısmından bizlere yorumlarınızı iletebilirsiniz.

Çocuk Dizisi Tanıtım Fragmanı

Etiketler: çocuk dizisi çekim yerleri çocuk dizisi çekimleri nerede çocuk dizisi nerede çekiliyor


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL