Çocuk Dizisi Oyuncu Kadrosu, Konusu ve Fragmanı

Çocuk Dizisi Oyuncu Kadrosu, Konusu ve Fragmanı

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Star Tv’nin yeni sezon dizisi Çocuk adından söz ettireceğe benziyor. Tanıtım Fragmanı yayınlanan dizi şimdiden sosyal medyada gündem olmayı başardı. Çocuk dizisi hakkında detaylar da merak ediliyor. İşte Çocuk Dizisi Oyuncu Kadrosu, Konusu ve Fragmanı

Nazan Kesal, İsmail Hacıoğlu, Serhat Teoman, Merve Çağıran, Ceyda Ateş Toplusoy, Kenan Acar, Nimet İyigün ve Mehmet Emin Güney Çocuk dizisinin başrollerini paylaşıyor. Çocuk dizisi senaryosu Nazlı Sunlu Kaçan ve Hilal Yıldız’a emanet edilirken yönetmen koltuğunda ise Serkan Birinci yer alıyor. Çocuk dizisi konusu ve hikayesi ise kısaca şu şekilde;

Star Tv Çocuk Dizisi Konusu, Hikayesi

Çocuk dizisinde çocuklar anneleri ile anneler ise çocuklarıyla sınanacaklar. Akça hayat kadını bir annenin kızıdır. Akça kendi evladının daha iyi bir geleceğe sahip olması için kendi bebeğinden vazgeçer. Şule ise zengin bir hayat yaşamaktadır ve Akça’nın bebeğine annelik yapacağına söz verir. Akça’nın bebeğine Efe ismi verilmiştir. Şule’nin kendi çocuğu olunca işler değişir. Diğer taraftan kayınvalide Asiye’nin ise herkesin hayatını değiştireceği bir sırrı vardır.

Çocuk Dizisi Oyuncu Kadrosu

2019 Eylül ayında ekranlara gelecek olan Çocuk dizisinin oyuncu kadrosunda Nazan Kesal, İsmail Hacıoğlu, Serhat Teoman, Merve Çağıran, Ceyda Ateş Toplusoy, Kenan Acar, Nimet İyigün ve Mehmet Emin Güney yer alıyor. Dizinin cast ekibi oldukça güçlü ve bir o kadar da yetenekli isimlerden oluşuyor. İsterseniz Çocuk dizisi oyuncu kadrosunu yakından tanıyalım.

Çocuk Dizisi Akça Kimdir?

Akça hayat kadını bir annenimn kızıdır. Bebeğinin geleceği için ondan vaz geçmeyi göze alır. Bebeğini Şule’ye verir. Zengin olan Şule Akça’nın bebeğine bakmaya söz verir ve ona Efe adını verir.

Çocuk Dizisi Şule Kimdir?

Zengin, varlıklı bir kadındır. Çocuğu olmamaktadır. Akça’nın bebeğine anne olmak ister. Ona zengin ve iyi bir gelecek vaad eder ve onu evlatlık alır. Ancak kendi çocuğu olduktan sonra ona ilgi göstermeyi bırakır.

Çocuk Dizisi Efe Kimdir?

Çocuk Dizisi Asiye Kimdir?

Asiye köşkün kayınanasıdır. Asiye’de geçmişe ait çok sırlı bilgiler vardır. Bu bilgiler açığa çıktığında ise herkesin hayatı değişecektir. Asiye karakterine hayat veren isim Nazan Kesal’dır. Nazan Kesal Çukur’un İdris Babası Ercan Kesal’ın eşidir. Nazan Kesal en son Fazilet Hanım ve Kızları dizisinde oynamış ve performansı ile göz doldurmuştur.

Etiketler: çocuk dizisi kim kimdir çocuk dizisi konusu çocuk dizisi oyuncu kadrosu çocuk dizisi tanıtım fragmanı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL