Çocuk Dizisi Zeynep Kimdir, Gerçek Adı, Oynadığı Diziler?

Çocuk Dizisi Zeynep Kimdir, Gerçek Adı, Oynadığı Diziler?

Yazar: Emre Kim Kimdir

Çocuk dizisine yeni bir oyuncu dahil oldu. Sevilen dizide oyunculuğu ile dikkat çekecek olan oyuncu Zeynep karakteri ile karşımıza çıkıyor. 5 kasım Salı günü 8. Bölümde Zeynep karakteri izleyenlerin dikkatini çekmeyi başardı. Peki Zeynep kimdir, karakter analizi?

Zeynep dizide Şule’nin yurtdışındaki kardeşidir. Zeynep beklenmedik bir şekilde yurtdışından kardeşini ziyarete gelmiştir. Bu geliş beklenmedik gelişmelerin yaşanmasına neden olur. Zeynep karakterini canlandıran oyuncu Cansın Çekili’dir.

Cansın Çekili kimdir?

Cansın Çekili Adnan Önal’ın ajansına bağlı olarak kariyerine devam etmektedir. 1989 İzmir doğumlu olan Cansın Çekili 175 cm boyunda ve 55 kg ağırlığındadır. Diyalog Anlatım İletişim’de oyunculuk eğitimi ve yine Hilal Saral Akademi’de kamera önü oyunculuk eğitimi almıştır.

Güzel ve başarılı oyuncu 2019 yılında Lipton Ice Tea reklamında ve Erkenci Kuş isimli dizide oynamıştır. Kendisi sektörde henüz yeni olduğu için çok fazla projede yer almıştır. Cansın Çekili’nin instagram adresi cansincekili dir.

Çocuk dizisinde Cansın Çekili Zeynep karakteri ile karşımıza çıkıyor. Zeynep için köşke geldiği ise merak konusu. Ali Kemal için mi geldi yoksa Murat için mi geldi belli değil. Ama şu gerçek ki Zeynep’in gelişi dengeleri değiştirecek gibi.

Cansın Çekili sektörde yeni bir oyuncu. İnstagramda da çok fazla takipçisi yok. Şuan için 2189 takipcisi bulunuyor. Erkek arkadaşı kim diye soranlara ise hemen cevap verelim. Cansın’ın şuan için bir erkek arkadaşı yada sevgilisi yok.

Cansın Çekili’nin Oynadığı Ice Tea Reklamı

Çocuk Cansın Çekili(Zeynep) Resimleri

Etiketler: çocuk dizisi cansın çekili kim çocuk şule'nin kardeşi kim çocuk zeynep kimdir


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL