Çocuk Murat Ölecek mi Diziden Ayrılacak mı? Yeni Projesi ne

Çocuk Murat Ölecek mi Diziden Ayrılacak mı? Yeni Projesi ne

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Çocuk dizisi salı gecelerinin vazgeçilmezi olmaya kararlı. Her yeni bölüm izleyicinin tadını damağında bırakıyor. Son bölümde ise Murat tam hapishaneden çıkarken bıçaklanarak yaralandı. İzleyicinin aklında ise Murat Ölecek mi Diziden Ayrılacak mı soruları geldi.

Efe çocuk dizisinin en önemli karakterlerinden. Akca bi tarafta Ali kemal diğer tarafta. Velayet kimde kalacak heyecanlı bekleyiş devam ediyor. Tam Bu sorunun cevabını alacakken Murat bıçaklanmış ve bunun yapanın anısı olduğunu düşünmektedir. Hasan in olaydan haberi bile yokken olanlar onun üzerine kalmıştır.

Hasan için artık yeni hayat başlar ekmeğini taştan da çıkarsa helal olacak diye elinden geleni yapar. Fakat Murat ve Ali kemal Hasan-ı hiç bir zamn iyi bir insan olacağına inanmaz. Hatta annelerini bile buna inandırmaya çalışır.

Gelelim Murat Ölecek mi konusuna. Bizim düşüncemize göre ölmeyecek yani bir müddet hastanede kaldıktan sonra eve geçecek ve tedavileri de düzgünce yapılınca iyileşip eski hayatına geri dönecek. Fakat sosyal medya da muratın ölerek diziden ayrılacağına dair dedikodular dönüyor. Siz bu konu da ne düşünüyorsunuz?  Murat ölerek diziden ayrılmalı mi yoksa diziye devam mi etmeli

Etiketler: Çocuk dizisi murat ölecek mi Cocuk murat diziden ayrılacak mı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL