Çocuklar Duymasın 10 Aralık Neden Yok? Neden Yayınlanmadı? Bitti mi?

Çocuklar Duymasın 10 Aralık Neden Yok? Neden Yayınlanmadı? Bitti mi?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Çocuklar Duymasın ara vermiş ve kaldığı yerden devam etmişti. Biraz format değişikliği ile dizi reytinglerde de yükselişe geçti. Çocuklar Duymasın Pazar günü saat 20.00 ekranlara geliyordu. Ancak 10 Aralık Pazar günü ekranlarda Çocuklar Duymasın yerine farklı bir program görünce izleyiciler Çocuklar Duymasın neden yok? Yoksa bitti mi? Neden yayınlanmıyor, diye sorular gelmeye başladı. Tüm bu soruların yanıtlarını yazımızda bulabilirsiniz.

Çocuklar Duymasın 10 Aralık Neden Yok? Neden Yayınlanmadı? Bitti mi?

Kanal D ekranlarının fenomen dizisi Çocuklar Duymasın kaldığı yerden devam ederken dizi bir kaç hafta önce kötü gelen reytinglerden dolayı ara vermiş ve yerine Hayati ve Diğerleri yayına girmişti. Ancak Hayati ve Diğerleri ilk bölümü ile reytingleri kötü gelince kanal yönetimi Hayati ve Diğerleri’ni askıya almış ve Çocuklar Duymasın yeniden ekranlara yeni yüzler ve yeni bir formatla çıkmıştı. Çocuklar Duymasın bu formatta daha çok izlenme alınca Kanal Yönetimi şimdilik devam kararı almıştı. Ancak dizi 10 Aralık Pazar günü ekranlarda gelmesi gereken saatte yayınlanmadı. Peki Çocuklar Duymasın neden yayınlanmıyor?

Çocuklar Duymasın Pazar günü saat 21.00’de özetsiz bölümü ile ekranlarda olacak. Çocuklar Duymasından önce Pantene Altın Kelebek Ödül Töreni Programı canlı olarak 19.45’te ekranlara geliyor. Çocuklar Duymasın özet bölümü yayınlanmayacak. İzleyiciyi kısa bir süre tedirgin eden bu durum karşısında Çocuklar Duymasın sevenleri derin bir nefes alıyor.

Çocuklar Duymasın 19. bölümde Haluk ve Meltem boşanmak için mahkemeye başvurmuş ve mahkeme ise Haluk ve Meltem’in davasını 1 ay daha ertelemeye karar verir. Bu durumda Meltem ve Haluk tekrar birlikte yaşamaya karar verir. Bu durum Haluk ve Meltem’i tekrar bir araya getirip başanmamalarını sağlayacak mı?

[mavitext]Çocuklar Duymasın Haluk ve Meltem Boşanacak mı? Tıklayınız![/mavitext]

Çocuklar Duymasın 19. Bölüm Fragmanı!

Etiketler: çocuklar duymasın 10 aralık bitti mi çocuklar duymasın 10 aralık final mi yaptı çocuklar duymasın 10 aralık neden başlamıyor çocuklar duymasın 10 aralık neden yok


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL