Çocuklar Duymasın Element ve Ercüment Kimdir? Fenomenler Dizide!

Yazar: Emre Dizi Haberleri

23 Ocak Çarşamba günü ekranlara gelen Çocuklar Duymasın’ın yeni bölümünde iki yeni karakter diziye dahil oluyor. aynı zamanda sosyal medya fenomenleri olan iki isim dizide Ercüment ve Element karakterlerini canlandıracaklar. Peki Çocuklar Duymasın Element ve Ercüment Kim?

Dizinin yeni bölümlerinde Doğa Konakoğlu, Element karakterine hayat verece. Ufuk Meriç ise Element’in üvey kardeşi Ercüment olarak karşımıza çıkacak. Komik aların yaşanacağı dizide Ercüment ve Element’in maceraları herkesi kırıp geçirecek. Ercüment ve Element aynı zamanda Melrem’in üniversiteden arkadaşının çocukları.

Çocuklar Duymasın Doğa Konakoğlu(Element) Kimdir?

Trakya Üniversitesi Radyo Ve Televizyon mezunu olan Doğa Konakoğlu 1988 İstanbul doğumludur. Gözlerimi Kaparım Vazifemi Yaparım, Artiz Mektebi ve Kadınlık Bizde Kalsın gibi oyunlarda okul yıllarında oynamış ve yönetmiştir. Üniversite sonrasında Kanal T’de çalışmış ve haber editörlüğü yapmıştır.

Sosyal medyada Yaralı Şişman skeci ise kısa sürede yayılmış ve fenomen haline gelmiştir.  Senden Bana Kalan sinema filminde Tosun karakterini canlandırmıştır. Rol aldığı bazı projeler ise şunlardır; 2015 – Uzaklarda Arama (Muhittin) (Sinema Filmi), 2015 – Senden Bana Kalan (Tosun) (Sinema Filmi), 2015 – Mihrez: Cin Padişahı (Şafak) (Sinema Filmi), 2014 – İçimdeki Ses (Sinema Filmi), 2014 – Çarşı Pazar (Hayri) (Sinema Filmi), 2014 – Pişt (Sinema Filmi), 2012 – Muck (Doğan) (TV Dizisi)

Çocuklar Duymasın Ufuk Meriş (Ercüment) Kimdir?

MSM Drama ve Oyunculuk okumuş ve Rahat Adam isimli videoları ile sosyal medyada fenomen haline gelmiştir.

 

Etiketler: çocuklar duymasın element kimdir Çocuklar duymasın Ercüment kimdir


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL