Çocuklar Duymasın Haluk ve Meltem Boşanıyor mu? 15. Bölüm Fragmanı!

Çocuklar Duymasın Haluk ve Meltem Boşanıyor mu? 15. Bölüm Fragmanı!

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Kanal D ekranlarının fenomen dizisi Çocuklar Duymasında izleyici komik sahnelere şahit olur ve gülerdi. Ancak yayınlanan 16. Bölüm fragmanında Meltem ve Haluk ayrılıyor Haluk çantasını alıp evi terke ederek izleyicinin üzülmesine neden oldu. Peki gerçekten Haluk ve Meltem boşanacak mı?

Çocuklar Duymasın Haluk ve Meltem Boşanıyor mu?

Çocuklar Duymasın 15. Bölüm fragmanında Meltem Haluk’tan boşanmayı ve bunu uzun süredir düşündüğünü söylüyor. Haluk ise hayatta en değerli şeyin eşi ve ailesi olduğundan bahsediyordu. Fragmanın son bölümünde Meltem Haluk’a boşanma isteğini iletiyor ve Haluk ise eline bavulu alıp evi terk ediyor.

Tüm bu gelişmeler sonrası izleyici de merak konusu olan şey Haluk ve Meltem’in boşanıp boşanmayacağıdır. Gerçekten Haluk ve Meltem ayrılacak mı? Bunun cevabını ilerleyen bölümlerde göreceğiz.

Çocuklar Duymasın 14. Bölümde Ne Olmuştu?

Çocuklar Duymasın 14. Bölümde; 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı coşkusu yaşanıyor! Haluk, Meltem, Tuna ve Gönül çocuklarla birlikte Cumhuriyet Bayramı kutlamaları için fener alayına gidiyor!Çocuklar Duymasın Son Bölümde Cumhuriyet Bayramı kutlamaları herkesi coşturuyor! Haluk ve Meltem çifti ile Tuna ve Gönül çiftinin evinde kutlamalar sürerken, iki aile birden çocukları da alıp fener alayı kutlamalarına katılır.

Çocuklar Duymasın 15. Bölüm Fragmanı!

Sizce Haluk ve Meltem Boşanır mı? Meltem Haluk’tan Neden Boşanmak İstiyor? Bu konudaki düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Etiketler: çocuklar duymasın 15. bölüm fragmanı çocuklar duymasın haluk ve meltem ayrılıyor mu çocuklar duymasın haluk ve meltem boşanacak mı haluk ve melten boşanıyor mu


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL