Çocukluk Dizisi Bambi Kimdir? (Nilay Yeral)

Çocukluk Dizisi Bambi Kimdir? (Nilay Yeral)

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Çocukluk Bambi karakteri dizinin en genç oyuncusu. Şirinliği ve yeteneği ile kısa sürede dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Peki Çocukluk Dizisi Bambi Kimdir?

Çocukluk Dizisi Bambi Kim?

Fox’un yeni dizisi Çocukluk kimsesiz kalmış çocukların hayat hikayesini ekranlara getiriyor. Dizide Bambi karakteri de bu çocuklardan birisi. Bambi kimdir? Güzelliği ve tatlılığı ile dikkat çeken Bambi dizide yurtta kalan en küçük öğrencidir. Arkadaşları Mavi, Mozi ve Zeynep ile ailelerini bulmak için mücadele vermektedirler. Onlara bu serüvenlerinde okulun sahibi Mahir Boztepe ile sosyal güvenlik memuru Ayşegül yardımcı olmaktadır.

Çocukluk Dizisi Bambisi Nilay Yeral kim?

Çocukluk dizisinde Bambi karakterini canlandıran oyuncu Nilay Yeral’dır. 2013 İstanbul doğumlu olan Nilay, ailesinin reklam sektöründe olmasından dolayı reklam yüzü olarak kariyerine başlamıştır. Türkcell reklamında oynamış ve akabinde Çocukluk isimli diziden teklif almıştır. Dizide zeki ve şirin Bambi karakterini canlandırmaktadır.

Nilay 7 yaşındadır ve bir de abisi vardır. 2019 yılında yayınlanan Şeker Mühendisi temalı reklam filminde oynamıştır. Nilay Yeral’ın oynadığı reklam filmini aşağıda izleyebilirsiniz. Bu yazıda Çocukluk Bambi kimdir sorusuna cevap aramaya çalıştık. Umarız yararlı olmuştur. Sizler de Nilay Yeral hakkında düşüncelerinizi yorum yaparak bizlerle paylaşabilirsiniz.

tıkla>>> Çocukluk Dizisi Oyuncuları Kadrosu, Kim Kimdir?

Çocukluk Bambi (Nilay Yeral) Oynadığı Reklam Filmi


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL