Çocukluk Dizisi Oyuncuları Kadrosu, Kim Kimdir?

Çocukluk Dizisi Oyuncuları Kadrosu, Kim Kimdir?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Çocuk dizisi oyuncuları kimdir? Fox tv’nin yeni dizisi Çocukluk yeni sezona bomba gibi giriş yapmaya hazırlanıyor. Çocukluk oyuncuları, kadrosunda kimler var?

Çocukluk Dizisi Oyuncuları

Çocukluk dizisi son dakika kararı ile ismini değiştirdi. Kimsesiz olarak duyurulan dizi RTük’e yapılan şikayetler sonrasında isim değiştirme kararı aldı. Daha başlamadan gündem olan dizi Çocukluk oyuncuları kimler?

Çocukluk Dizisi Oyuncu Kadrosu?

MedYapım ve MF Yapım’ın ortak projesi olan Çocukluk dizisinin Başrollerinde Erdal Beşikçioğlu, Burcu Özberk ve Beren Gökyıldız yer alıyor. Diğer çocuk oyuncular ise Kübra Süzgün, Nilay Yeral ve Derinsu Akkuş’tur. Dizi kimsesiz kalan çocukların ailelerine özlemini ve ailelerine kavuşmak için gösterdikleri çabayı konu alıyor. Çocukluk dizisi ayrıntılı oyuncu kadrosunu aşağıya ekledik. İşte detaylar.

Çocukluk Dizisi Kim Kimdir?

Çocukluk Dizisi Mahir Boztepe (Erdal Beşikçioğlu)

Tüm hayatını geride bırakıp Ali Kaan Umut Evi’ni açan Mahir Boztepe (Erdal Beşikçioğlu), ilk günden beri evine gelen her kimsesiz çocuğun doğru aileyi bulmasını sağlamıştır.

Çocukluk Dizisi Ayşegül (Burcu Özberk)

Burcu Özberk Ayşegül karakteri ile sevenlerinin karşısına çıkacak. Dizide Ayşegül olarak kimsesiz çocukların kolu, kanadı, herşeyi olacak. Onların dara düştüğü anda yardımını esirgemeyecektir. Burcu Özberk en son Afili Aşk dizisinde başrol oynamıştır.

Çocukluk Dizisi Mavi (Beren Gökyıldız)

Mavi karakterini canlandıran oyuncu Beren Gökyıldız daha önce Anne ve Kızım dizilerinde rol almıştır. Başarılı çocuk oyuncu 2009 İstanbul doğumludur. İlköğretime devam eden Gökyıldız dizilerin yanı sıra Güldür Güldür Show’da da bir dönem rol almıştır.

Çocukluk Dizisi Mozi (Kübra Süzgün)

Kadın dizisinde Nisan karakteri ile tanıdığımız Kübra Düzgün Çocukluk dizisinde Mozi karakterini canlandırıyor. Kübra 2009 İstanbul doğumludur. 2016’da İçerde dizisi ile kariyerine başlamıştır. Çıkışını ise 2017 de Kadın dizisi ile yapmıştır.

Çocukluk Dizisi Bambi (Nilay Yeral)

2013 İstanbul doğumlu olan Nilay Yeral dizide Bambi karakterini oynuyor. Daha önce Türkcell reklam filminde oynayan Nilay, Çocukluk dizisi ile ilk dizi deneyimini yaşamaktadır.

Çocukluk Dizisi Zeynep’in (Derinsu Akkuş)

Derinsu Akkuş dizide Zeynep karakterini canlandıracak. 2013 İstanbul doğumludur. Daha önce bazı firmalar için katalog çekimlerinde bulunan Derinsu da aynı Nilay gibi ilk dizi deneyimini Çocukluk dizisi ile yapacaktır.


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL