Çok Güzel Hareketler 2 Oyuncuları 2020 Yeni Gelen Ve Çıkan Oyuncular

Çok Güzel Hareketler 2 Oyuncuları 2020 Yeni Gelen Ve Çıkan Oyuncular

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 yayın hayatına star tv ekranlarında başlamış sonrasında sırasıyla Show tv ve Kanal D ekranlarında da kendini göstermiştir. Yılmaz Erdoğan’ın Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 için yoğun bir çaba sarfetmiş emeğinin karşılığını da her geçen gün almıştır. Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 yeni giren oyuncular için özellikle eğitimlere öncelik vermiştir.

Başvuruların yoğunluğu Yılmaz Erdoğan için caydırıcı olmamış aksine her bir oyuncusunu titizlikle seçmiştir. Her biri üzerinde aylarca çalışmış ortaya mükemmel karakterler çıkması için elinden geleni yapmıştır. İnce eleyip sık dokuyan Yılmaz Erdoğan tanınmamış yüzleri tanıtmaya bilinmeyen ama yetenekli karakterleri ortaya çıkarmaya karar vermiştir. Geçen yılda olduğu gibi bu yıl da izleyicinin nabzına göre şerbet verecek ve yine komedi alanında en çok izlenen programlar arasına girecektir.

Şimdi yazımızda Çok Güzel Harekerler Bunlar 2 2020 oyuncularını tanıtacağız fakat konumuza geçmeden önce geçen yıl kimler sahne aldı. Kimlerle güldük kimlerle eğlendik onlara kısa biz göz atmak istiyoruz.Çok Güzel Harekerler Bunlar 2 2019 oyuncuları ve kısaca bilgilerine geçelim.

İlk olarak 3 Adam adlı skeç le kendini gösteren SEFA SARI ve ardından standap gösteri sırasında gülmeyen ve sen yap biz gülelim teklifiyle Çok Güzel Hareketler 2 kadrosuna katılan CİHAN TALAY, EVLİYA Alkan ise başarıları daha üniversite koridorlarında başlamış ve Hacettepe Üniversitesinden mezun olduktan sonra bir çok filmde boy gösterdikten sonra BKM de yer almıştır.

Ahmet Saka ile birlikteliği uzun süre konuşulan EZGİ Özyürekoğlu ise Çok Güzel Hareketer Bunlar ekibine girmeden önce Organize İşler ile de boy göstermiştir. Daha Çok reklam filmlerinden gözümüzün aşına olduğu BEGÜM ÇAĞLA TAŞKIN ise BKM mutfağında t-yetenekleri ile adından söz ettirecek yetenekli isimler arasına girecektir.Sosyal Medya Fenomeni olaran Bkm mutfağına giren METİN PIHLIS ise Yılmaz Erdoğan özel seçtiği oyunculardan biri olmuştur.

Yasin Çam kıvırcık saçları ile çok sevilmiş Yüksek Sosyete dizisi ile izleyicinin gönlüne taht kurmayı başarmıştır Çok Güzel Hareketler Bunlar ekibinde de aranan beklenen isim olmuştur. akabinde Gürhan Altındaşar, Gözde Şencan, Atakan Çelik, Batuhan Soyaslan, Hilmi Deler, Engin Demircioğlu, Edanur Hancı, Fatma Tezcan, Ayşegül Yılmaz Hamza Yazıcı, Cemile Çiğdem Canyurt kadroyu oluşturan oyuncular arasındadır.

Her biri birbirinden değerli olan oyuncuların ekibine yeni yetenekler katılmıştır. Eski ve yeni bir arada 2019-20120 oyuncuları sizler için tek tek aşağıda beirtilmiştir.

Çok Güzel Hareketler 2 Oyuncuları 2020

Fatih Öztür
Fatma Tezcan
Gözde Şencan

Gürhan Altundaşar
Hamza Yazıcı

Cihan Talay
Ecem Sena Bayır
Eda Nur Hancı

Atakan Çelik
Ayşegül Yılmaz
Batuhan Soyaslan
Begüm Çağla Taşkın
Cemile Canyurt
Engin Demircioğlu
Evliya Aykan
Ezgi Yürekoğlu
Hilmi Deler
Metin Pıhlıs
Ozan Yiğit
Safa Sarı
Sema Özkan
Yasin Çam

Etiketler: çok güzel hareketler 2 2020 yeni gelen pyuncular kim çok güzel hareketler 2020 oyuncu kadrosu çok Güzel Hareketlet 2 neden yok


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL