Çok Tatlı Yarışması Başvuru Formu Nasıl Başvurulur?

Çok Tatlı Yarışması Başvuru Formu Nasıl Başvurulur?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Son günlerin gündemden düşmeyen ismi Buse Varol yepyeni bir programla  kamera karşısına geçiyor. Kanal D’ye ile anlaşan ve çok yakında ekrana gelmesi planlanan programın ismi çok tatlı olarak açıklandı. Farklı bir konsepte sahip olan programda aileler ve çocuklar yarışacak. Peki Çok Tatlı programına nasıl başvurulur başvuru formuna nereden ulaşabilirim sorularını sizler için yanıtlıyoruz.

Buse Varol’un sunumuyla ekrana gelen programda aileler çocuklarının sorulara verdiği yanıtları Tahmin etmeye çalışacak. Ve en fazla doğru yanıtı veren çocuğun ailesi birinci olacak. Buse varol alişan ile 6 Mayıs 2018 tarihinde dünya evine girmiş ve çift geçtiğimiz günlerde bebek beklediklerini açıklamıştı. Bu sefer onun hamile olduğu için program yapmayacağı düşünülürken son anda süpriz bir kararla kanalde ekranlarında yeni bir projeyle kamera karşısına geçeceğini öğrendik.

Son zamanların en gözde çiftlerinden Alişan  ve  Buse Varol daha uzun süre gündemi meşgul edecek.

www.kanald.com

https://www.kanald.com.tr/cok-tatli/cok-tatli-basvuru-formu

Başvuru formunda kişisel bilgileriniz, medeni durumunuz, kaç çocuğunuz olduğu ve çocuklarınızla ilgili özel soruları yanıtlamanız yeterli.

Buse Varol Kim?

Buse Varol, 1990 yılında Manisa’da dünyaya geldi. Lisans eğitimini Türk Dili Ve Edebiyatı öğretmenliği bölümünde tamamladı ve bir süre özel bir eğitim kurumunda görev aldı. Buse Varol’un hayatı 2012 yılında düzenlenmiş olan Miss Turkey güzellik yarışmasıyla farklı bir boyut kazandı. Başlarda modellikle başlayan kariyeri  daha sonra  oyunculukla devam etti. Oyunculukta ilerlemek isteyen Buse Varol,  Mota Ayla Algan, Ümit Çırak, Müfit Aytekin ve Bahar Kerimoğlu gibi isimlerden oyunculuk eğitimler aldı ve  ilk olarak Atv’de ekrana gelen Tozlu Yollar dizisinin kadrosunda yer aldı. Ardından Arka Sokaklar, Dostlar Mahallesi ve son olarak Payitaht Abdülhamid dizisinde rol aldı.

Çok Tatlı Yarışması başvuru formu ve başvuru formu ve aşamalarıyla ilgili sorunlarını yorum kısmında paylaşabilirsiniz.

Etiketler: Çok tatlı başvuru formu Çok tatlı yarışmasına nasıl başvurulur


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL