Corona Virüs Setleri Vurdu mu, Diziler İptal mi?

Corona Virüs Setleri Vurdu mu, Diziler İptal mi?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Tüm dünyayı saran ve ciddi sağlık problemi olarak karşımıza çıkan Corona virüsü hız kesmeden yayılmaya devam ediyor. Tüm dünya virüse karşı önlemlerini arttırarak mücadele etmeye devam ediyor. Diğer taraftan dizi sektörünün geleceği de tartışılmaya başlandı. Diziler iptal mi edilecek, yayınlanmayacak mı gibi sorular da özellikle sosyal medyada sorulmaya devam ediyor Virüs nedeni ile diziler yayınlanmayacak mı, diziler iptal mi edilecek?

Virüs nedeni ile ülkemizde de bir çok tedbir uygulamaya koyuldu. Sağlık bakanı Fahrettin Koca yaptığı açıklamada cafeler, hamamlar, restoranlar, kahvehaneler gibi bir çok toplu mekanın 16 Mart Pazartesi gece 23:59 itibari ile kapalı olacağını bildirdi. Diğer taraftan dizi setleri de gündeme geldi. Bir çok oyuncu dizi setinin kalabalığından dolayı çekimlerin ertelenmesini önerdi.

Oyuncular sosyal medya hesaplarından “dizilerin setleri kalabalık oluyor, virüs yayılmadan ara gerekli” açıklamalarını yapıyorlar. Tabi bu tepkiler haliyle normal karşılandı ve bir çok dizi çekimlerini 3 hafta durdurma kararı aldı. Diziler ellerindeki stok bölümleri yayınladıktan sonra 3 hafta ekranlarda diziler yayınlanmayacak. Hangi diziler çekimlere ara verdi?

Şuan için hangi dizilerin çekimlere ara verdiği belli olmazken gelen bilgilere göre dizilerin hemen hemen hepsi çekimlere 2 ile 3 hafta ara verdiği söyleniyor. Net bilgiler geldikçe haberimiz güncellenecek ve yayınlanmayacak olan diziler bu yazımız altına eklenecektir.

Corona Virüsü nedeni ile hangi diziler çekimlere ara verdi?

Etiketler: Corona virüsü Diziler İptal mi Corona virüsü diziler yayınlanmayacak mı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL