Çukur 1 Nisan 26. Bölüm (58. Bölüm) Fragmanı, Çukur’da Büyük Kayıp!

Çukur 1 Nisan 26. Bölüm (58. Bölüm) Fragmanı, Çukur’da Büyük Kayıp!

Yazar: Emre Çukur

Çeto ve Mahsun arasındaki gerilim Çukur’unda geleceğini etkilemiştir. Yamaç’ın Karakuzular’ın arasını açmak için yaptıkları şimdi geri tepmektedir. Çukur 1 Nisan Pazartesi, 26. Bölüm Fragmanı izle, özeti, neler olacak?

Çukur’da kızılca kıyamet kopmuştur. Mahsun’un ölümü Çeto’yu raydan çıkarmıştır. Çeto Koçovalılara tüm gücüyle saldırmıştır. Koçovalıları hazırlıksız yakalayan Çeto ve Karakuzular dört koldan saldırı düzenlemişlerdir. Koçovalılar ise içlerindeki hainlerden habersiz saldırılara karşı direnmektdirler.

Uluç ve kızı Koçovalı ailesinin içine sızmış ve yeni Baykal Bey’e çalışmaktadırlar. Yamaç ve İdris bundan habersiz Çukur’u yeniden inşa etmek için var güçleriyle çalışmaktadırlar. Çeto ve Mahsun arasındaki gerilim sonunda seon hadde dayanmış ve bu çatışma Mahsun’un ölümü ile sonuçlanmıştır.

Çeto, Mahsun’un ölümünden sonra Koçovalı’lardan da birisini almaya yemin etmiştir. Koçavalılar günün sonunda bir ayrılıkla karşılaşacaklardır. Çukur’da kim öldü? Tüm detaylar Çukur 26. bölüm (58. bölüm) fragmanında karşımıza çıkacak!

Karakuzular Koçovalılar’a saldırmışlar onları kıskıvrak yakalamışlardır. İdris baba ise insan biriktirmenin önemini şimdi daha iyi anlamış ve tüm Çukur’u birlik olmaya çağırmıştır. Karakuzular’ın saldırılarına karşı tüm Çukur ahalisi hep beraber direnmektedir. Bu direniş sonunda önemli bir isim de ölmüştür.

Çeto bizzat kardeşi Mahsun tarafından öldürülmüştür. Mahsun Sena’yı da alarak Çukur’dan gider. Sena kimse zarar görmesin diye Mahsun’la gitmeyi istemiştir. Aksi halde Mahsun herkesi öldürecektir. Bu sayede kimseye zarar vermeden Mahsun ortadan kaybolmuştur. Peki bundan sonrası ne olacak? Mahsun ve Sena bir daha ortaya çıkmayacaklar mı? Sena nasıl geri dönecek?

Yeni bölümde Koçovalı’lar Çukur’u geri almanın onurunu yaşarken yaralarını da sarmaya devam edeceklerdir. Çukur güçte olsa huzura kavuşmuştur. Yamaç Çukur’ u geri aldığını da sevinemeden Sena’nın ortadan kaybolması ile şok yaşar. Yeni Baykal, Mahsun’a yeni görev vermiştir. Baykal’ın yeni adamı Mahsun olmuştur.

Çukur 1 Nisan 26. Bölüm (58. Bölüm) Fragmanı

Etiketler: Çukur 1 nisan 26. Bölüm fragmanı Çukur 1 nisan 58. Bölüm fragmanı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL