Çukur 1. Sezon Final Tarihi Belli Oldu! 33. Bölüm Sezon Finali Fragmanı

Çukur 1. Sezon Final Tarihi Belli Oldu! 33. Bölüm Sezon Finali Fragmanı

Yazar: Emre Çukur

Ay Yapım imzası taşıyan ve son yıllarda en başarılı yapımlardan biri olarak adından söz ettiren Çukur’un ne zaman sezon finali yapacağı belli oldu. Ekranların sevilen dizisi Çukur’un sezon finali yapması hayranlarını üzse de dizinin yeni sezonda devam edecek olması izleyenler için güzel haber. Özellikle dizi sektöründe kıyımların son derece arttı bu dönemde bir dizinin ikinci sezon onayı alması büyük başarı. Çukur 1. sezon final tarihi belli oldu! 33. bölüm sezon finali…

Bu sezonun sürpriz dizisi Çukur yayın hayatına başladığı tarihten itibaren sıra dışı konusuyla geniş bir kesimin ilgisini çekti. Haftalardır başarısından hiç bir şey kaybetmeyen ve en yakın rakibi Söz dizisinin de çoğu zaman geride bırakarak zirvenin sahibi olan Çukur 11 haziran 33. bölümü ile yayın hayatına kısa bir ara verecek. Fakat sürprizlerle dolu bir sezon finali bölümünün ardından heyecan dolu yeni sezon izleyenleri bekliyor.

Aras Bulut İyinemli, Ercan Kesal, Perihan Savaş, Rıza Kocaoğlu, Öner Erkan, Erkan Kolçak Köstendil, Nebil Sayın, Kubilay Aka, Alperen Duymaz, Ahmet Tansu Taşanlar, Çetin Sarıkartal, Kadir Çermik, İrem Altuğ, Zeynep Kumral ve Deniz Dilan Çiçek gibi hem genç hem usta isimleri bir araya getiren projenin 2. sezonda devam etmemesi büyük kayıp olurdu. İçerde dizisinden sonra konusuyla en çok heyecanlandıran ve meraklandıran Çukur 11 haziran 33. bölüm sezon finalinin ardından ekranlara 3 aylık bir ara verecek.

Çukur dizisi sezon finalinde nefessiz izleyeceğimiz bir bölüm izleyenleri bekliyor. Dizide Vartolu ve Koçavalı savaşı kıran kırana devam ederken beklenmeyen kayıplar yaşanacak. Emrah ve Yamaç arasındaki hırs giderek artarken diziden hiç beklenmeyen bir karakter ayılacak.  Çukur dizisi yeni gelen ve ayrılan oyuncuları en kısa zamanda sizlerle paylaşacağız.

Çukur dizisi bugüne kadar 9, 45 milyon izlenme sayısına ulaşarak büyük bir başarıya imza atmıştır. Ayrıca çift haneli reyting oranını yakalayan ender yapımlardan biri.

Çukur dizisi yeni sezon meler olacak? Tahminlerinizi ve olmasını istediklerinizi yorum kısmında paylaşabilirsiniz. 

Çukur 33. bölüm 11 haziran sezon finali fragmanı 

Etiketler: çukur 33. bölüm sezon finali fragmanı çukur sezon finali belli oldu


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL