Çukur 14 Ekim Neden Yok, Ne Zaman Yayınlanacak?

Show TV’nin fenomen dizisi Çukur’u takip eden izleyiciler 14 Ekim pazartesi günü ekranları başında şok yaşadılar. İzleyiciler dizi saatinde ekran başına geçtiklerinde dizinin yayınlanmadığını fark ettiler. Çukur dizisi var mı yok mu, Çukur neden yayınlanmadı, yeni bölüm ne zaman gibi sorular da beraberinde geldi.

Ara Bulut İynemli’nin muhteşem performansı ile 3.sezona başlayan Çukur’da heyecan bitmek bilmiyor. Yeni sezona yeni oyuncular ve yeni hikaye ile başlayan fenomen dizi Çukur’da savaş yeni başlıyor. Tabi 14 Ekim’de başlaması gereken Çukur maç nedeni ile ertelendi. Bu da heyecan dolu bekleyişte olan izleyiciyi üzdü. Dizinin yeni bölümü 21 Ekim Pazartesi günü ekralarda olacak. Peki son bölümde neler yaşanmıştı ve bizleri yeni bölümde neler bekliyor.

Yamaç’ı, Azer, Akın ve Timsah’ın saldırısından kurtaran gizemli kişi Cumali’nin yanına getirdi. Kardeşini yaralı halde kapısında bulan Cumali, bir yakınının yardımıyla Yamaç’ın yaralarına müdahale etti. Yamaç’ın öldüğünü sanan Azer hapisteki Koçovalılara ardı ardına saldırılar düzenledi.

Cumali ve Selim, kendine gelen Yamaç’a Çukur’a dönmesi konusunda baskıda bulundu. Aliço’nun geçmişindeki acılı anlar seyirciyi ekran başına kilitlerken Aliço, Yamaç’a ulaşmaya çalıştı. Hapishanede zor günler geçiren Vartolu’yu ziyaret eden Yamaç, Aliço’nun mesajlarına da ulaştı.

Aliço’nun ölmediğini öğrenen Yamaç, umutlandı ve Çukur’a geri döndü. “Çukur evimiz, Yamaç babamız!” sözlerinin yankılandığı final sahnesinde; Yamaç’ı tekrar Çukur’da gören Akın büyük bir şok yaşadı. Peki Çukur 5.bölümde bizleri neler bekliyor?

Yamaç Çukur’a döner ve büyük bir savaşın fitilini ateşler. Artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır. Çukur’un gençlerini kahvede toplayan Yamaç onlara etkili bir konuşma yapar. Akın da oradadır ve tedirgin bir şekilde Yamaç’ı dinler. Yamaç, Akın’dan şüphelenmeye başlar. Ancak Akın’ın hala gerçek niyeti belli değildir.

Yamaç’ı kimin kurtardığı hala gizliliğini korurken bu gizem bu bölümde de devam edecek. Çukur’u geri almak isteyen Koçovalılar ve Çukur ahalisi yeni bir savaşa hazırlanmaktadırlar. İşte yeni bölümden ilk sahne…