Çukur 20. Bölüm Fragmanı, 18 Şubat Neler Olacak?

Çukur’da yeni bir dönem başlıyor. Koçavalılar yeniden Çukur’a gelmilerdir ancak bu sefer anlaşma gereği Karakuzular ile beraber Çukur’da yaşamak zorunda kalmışlardır. Diğer taraftan oyuna yeni dahil olan yeni yüzler ortamı daha da gereceklerdir. Çukur 18 Şubat Pazartesi 20. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Çukur’da heyecan ve aksiyon bitmek bilmiyor. Metin’in ihaneti ona pahalıya patlayacakken yaşadığı iç muhasebe ve pişnalığı ile affedilmiş ve yeniden doğmuş, günahlarından temizlenmiş bir şekilde yeniden Çukur’da Yamaç’ın yanındadır. Diziye dahil olan Uluç ve Yücel karakterleri ise heyecanı arttıracaktır. Yücel kimdir, Çukur’a neden gelmiştir. Bu konu ile ilgili yazmış olduğumuz yazımızı buradan okuyabilirsiniz.

Çukur’da yeni bir dönem başlamıştır. Yamaç, Çeto ve Mahsun’u karşılamış onlara Çukur’a hoş geldiniz demiştir. Yeniden başlıyoruz, çok eğlenicez diyen Yamaç, artık Çukur’da yeni bir savaşın başladığının işaretini vermiştir. Diğer taraftan Karakuzular da boş değildir. Arkalarından bir isim vardır. Baykal olarak konuşulan bu isim kimdir? Geçriğimiz sezondaki Baykal’ın ta kendisi mi yoksa başka bir Baykal mı?

Baykal’a oğlu Nazım’dan bir nevi darbe vurulmuştu. O sahnede küçük bir detay vardı. Baykal kollarından tutulup götürülürken “ölmicem Nazım, kabusun olacak, ölmicem duydun mu, ölmicem” diyerek defalarca tekrar etmişti. O sahneyi aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz. Burada dikkat çekmek istediğim detay şu;

Çukur 18 Şubat 20. Bölüm Fragmanı İzle