Çukur 20. Bölüm Özeti Fragmanı? 12 Mart Tüyoları! Beyefendi Deşifre Olur!

Çukur 20. Bölüm Özeti Fragmanı? 12 Mart Tüyoları! Beyefendi Deşifre Olur!

Yazar: Emre Çukur

Show Tv ekranlarında yayınlanan Çukur kaldığı yerden devam ederken dizinin 19. bölümünden sonra en çok merak edilen konuların başında 20. bölüm fragmanı oldu. Peki 20. bölüm fragmanı yayınlandı mı? 20. bölümde neler olacak? Beyefendi deşifre olacak mı? Tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Çukur 20. Bölüm Özeti Fragmanı? 12 Mart Tüyoları! Beyefendi Deşifre!

Show Tv ekranlarının sevilen dizisi Çukur kaldığı yerden devam ederken dizide son gelişmeler aksiyon dolu sahnelerin yaşanmasına neden oldu. Son yayınlanan bölümde Selim vurulmuş ve hastaneye kaldırılmıştı. Selim’in diziye devam edip etmeyeceği diziden ölerek ayrılacağı yönünde yorumlar yapılırken, diğer taraftan Yamaç kendisini kurtarmaya çalışırken yaralanan abisinin intikamını almak için bunu yapanların peşine düşer.

Yamaç öncelikle Medet’den abisini vurmasını söyleyen ve Medet’i tanınmaz hale getirenlerin kim olduğunu öğrenir. Medet İdris’in yaşlarında ve faulünün yanağının aşağısına kadar sakal olarak kullanan bir kişiyi tarif eder. Yamaç bu kişiyi düşünür ve bu kişinin Beyefendi olabileceğine karar verir. Bunun üzerine harekete geçen Yamaç Beyefendi ile karşı karşıyadır. Yamaç’ın kulaklığı vardır ve delirdiğinde şarkılar ile iç içe yaşamaktadır. Bu durumda Yamaç’ın delirmesine neden olacak ve Beyefendi’ye beklemediği bir hamle yapacaktır.

[mavitext]Çukur Yamaç Beyefendi’yi Öldürecek mi? Beyefendi Ölecek mi? Tıklayınız![/mavitext]

Çukur dizisinin 20. bölüm özeti ve neler olacağı henüz açıklanmadı. Ancak bir kaç bilgi vermek gerekirse; Beyefendi’nin artık deşifre olma vakti gelmiştir. Beyefendi’nin kim olduğunu Çukur’da herkes öğrenecektir. Bundan sonra eğer Yamaç Beyefendi’yi öldürmezse ki ben hemen öleceği kanaatinde değilim, Beyefendi’nin sinirlerinin alt üst olacağı ve ona zarar verebilecek olayların meydana geleceğini düşünüyorum. Çukur ile Beyefendi arasındaki bu savaşta Beyefendi’nin oğlu Komiser Emrah’ın da dahil olacağını ve işlerin karışacağını söyleyebiliriz.

Beyefendi ile ilgili tüm gerçekler açığa çıkacaktır. Emrah’ın Beyefendi’nin oğlu olduğunu da Yamaç ve diğerleri öğrenecek. Ayrıca Beyefendi’nin bu zamana kadar hangi aşamalardan geçtiği neler yaşadığı gözler önüne serilecek. Bir tüyo vermem gerekirse Vartolu’nun da 10 yaşındaki halinin ekranlara gelmesi planlanıyormuş ve bu oyuncu için arayışlar devam ediyor. Bu bölümde ortaya çıkabilir. Çukur’da diğer gelişme ise Selim’in yaşarsa Ayşe ile adamı arasında gelişecek olan ilişkiye ne yapacağı? Sizce Selim böyle bir durumun ilerlemesi ve açığa çıkması durumunda ne yapar?

[saritext]Çukur Selim Ölecek mi? Tıklayınız![/saritext]

Etiketler: çukur 12 mart fragmanı çukur 20. bölüm neler olacak çukur 20.bölüm özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL