Çukur 2020 2021 Yeni 4. Sezon Yeni Gelen ve Çıkan Oyuncular

Çukur 2020 2021 Yeni 4. Sezon Yeni Gelen ve Çıkan Oyuncular

Yazar: Emre Çukur

Show Tv’nin suç, aksiyon, dram ve aşk türünde reyting rekortmeni dizisi yeni 4. Sezon startını vermek üzere. Dizinin yeni sezonla ilgili tanıtım fragmanları yayınlandı. Dizi severler Çukur’un yeni sezonunda hangi oyuncuları göreceklerini merak ediyor. Çukur 2020 2021 Yeni 4. Sezon Yeni Gelen ve Çıkan Oyuncular kim?

Çukur Yeni 4. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Çukur muhteşem tanıtım fragmanlarıyla yeni sezonun sinyallerini verdi. Dizinin 4. Sezon fragmanında Arık Böke Erdenet ile Yamaç’ın kavgası yeni sezona damga vuracak gibi. Diğer taraftan İdris Baba sahneleri de flashback ile seyirci ile buluşacak. Peki [vurgula text=”Çukur yeni 4. Sezon ne zaman başlayacak?” class=”kirmizi”] Çukur severlere hemen müjdeyi verelim. Çukur 2020 2021 yeni 4. Sezon 1. Bölümü bir aksilik olmazsa Eylül ayı içerisinde 10 yada 17 Eylül Pazartesi günü ekranlara gelecek. Çukur yeni oyuncularla muhteşem bir seyir keyfi yaşatacak. Peki yeni oyuncular kimler?

Çukur 2020 2021 Yeni 4. Sezon Yeni Gelen Oyuncular!

Çukur Arık Böke Erdenet (Barış Arduç)

Çukur’a yeni gelen ilk isimlerden birisi 3.sezonun sonunda da gördüğümüz [vurgula text=”Arık Böke Erdenet” class=”kirmizi”]’tir. Arık Böke, Cengiz Erdenet’in küçük oğlu ve Çağatay Erdenet’in kardeşi. Dizide Yamaç ile sık sık karşı karşıya gelecek olan Arık Böke, Çukur’u silmek için uğraşacak. Arık Böke’yi canlandıran oyuncu Barış Arduç’tur. 1987 İsviçre doğumlu olan yakışıklı oyuncu 187 cm boyundadır. Güpse Özay ile geçtiğimiz günlerde evlenen başarılı oyuncu Türkiye’nin jönleri arasında yer almaktadır.

Çukur Cengiz Erdenet (Mustafa Avkıran)

Cengiz Erdenet karakterini canlandıran oyuncu Mustafa Avkıran’dır. [vurgula text=”Cengiz Erdenet” class=”kirmizi”], İstanbul’un büyük babalarındandır. Erdenet ailesinin reisi olan Cengiz, oğlu Arık Böke Erdenet ile Çukur’a bela olacak. Mustafa Avkıran’ın oynamayı sevdiği bir karakter. 1963 Gaziantep doğumlu olan duayen oyuncu Mustafa Avkıran Mimar Sinan Üniversitesi mezunudur. Bir çok dizi ve film projesinde yer alan usta oyuncu Kuzey ve Güney, Yaprak Dökümü, Kaçak gibi dizilerdeki performansı ile akıllara kazınmıştı.

Çukur Seren (İrem Sak)

Güldür Güldür programının sevilen oyuncusu İrem Sak bu sezon Çukur dizisi ile ekranlarda olacak. Sak dizide Seren karakterini canlandıracak. Çukur Seren kimdir diye merak eden okurlarımız BURADAKİ özel yazımızı okuyabilir. [vurgula text=”Çukur Seren” class=”kirmizi”] dizide Arık Böke Erdenet’in kuzenidir. Yapılan yorumlara göre Seren karakteri Yamaç ile aşk yaşamak için diziye dahil edildi. Cengiz, Arık Böke’nin Çukur’a savaş açtığı dönemde Seren, Yamaç ile aşk yaşayacak ve aralarında imkansız bir sevda alevlenecek.

Çukur Olga (Suna Yıldızoğlu)

Çukur’a 4.sezon için yeni katılan oyuncu Suna Yıldızoğlu oldu. Suna Yıldızoğlu Çukur’un 4. Yeni sezonunda Olga karakteri ile karşımıza çıkacak.  Çukur Olga kimdir diye sorabilirsiniz. Hemen kısaca Olga karakteri ile bilgi verelim. Olga, Arık Böke Erdenet’in annesidir. Olga dizide sert bir karakteri canlandıracak ve oğlu Arık Böke’nin üzerindeki etkisi ise zaman zaman ekranlara gelecek.

TIKLA>>> Çukur Seren Kimdir, Nasıl Bir Karakter? (İrem Sak)

Çukur 4. Sezon Tanıtım Fragmanları

Etiketler: çukur yeni oyuncular çukur yeni sezon oyuncuları


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL