Çukur 21. Bölüm Özeti Fragmanı? 19 Mart Neler Olacak? Çukur’un Kralı!

Çukur 21. Bölüm Özeti Fragmanı? 19 Mart Neler Olacak? Çukur’un Kralı!

Yazar: Emre Çukur

Show Tv ekranlarının sevilen dizisi Çukur tüm heyecanı ile devam ederken dizide İdris ve Vartolu arasında bir krallık mevzusu çıkmış ve sonuçları merak konusu olmuştur. Bir kısmını 20. bölümde göreceğimiz bu çekişme 21. bölüm de daha da artacak mı? Çukur 19 Mart 21. bölümde neler olacak? 21. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Çukur 21. Bölüm Özeti Fragmanı? 19 Mart Neler Olacak? Çukur’un Kralı!

Show Tv’nin reytingleri alt üst eden dizisi Çukur bu hafta da heyecanlı olacağa benziyor. 20. bölümde Yamaç’ın Beyefendi avı ava giderken av olma ile sonuçlanırken, Yamaç’ın Beyefendi ile ilgili planları merak ediliyor. Diğer yandan Çukur’da ise Vartolu ile İdris arasında bir krallık yarışı olacağa benziyor. Yaşlı kurt (İdris) yerinde gözü olan genç kurta (Vartolu) yerini kaptıracak mı? Yamaç Beyefendi’nin çevreni kuşattığım dediği prangalardan kurtulup Beyefendi ile yüz yüze gelebilecek mi?

Çukur dizisinin 21. bölüm özeti henüz gelmedi. Ancak Çukur’da bundan sonra neler olabilir bunun ile ilgili düşüncelerimi sizinle paylaşmak istiyorum. Çukur dizisinde Beyefendi ile uğraşmaya başlayan ve ipin ucunu yakalayan Yamaç ilk olarak eva gitse de avlanacak. Ava giderken avlanmak Yamaç’ı çıldırtıyor. Yamaç Beyefendi’den darbe üstüne darbe yiyeceğe benziyor. Bu durum bir kaç bölüm devam edecek arada Yamaç’da hamleler yapacak. Ancak dizide Beyefendi açığa çıktığına göre sonu da yanaşmış demektir.

[saritext]Çukur Çalan Ela Gözlüm Şarkı Sözleri? Tıklayınız![/saritext]

Beyefendi’nin sonunun bu sezon finalinde mi olacağı yoksa daha yakın bir zamanda mı olacağını hep birlikte göreceğiz. Ancak benim düşüncem Beyefendi’nin düşmanlığının diziye zarar verdiğini düşünüyorum. Çok kibar bir düşmanlık güdüyor ve izleyicinin bundan hoşlanmadığını düşünüyorum. Çukur’da Vartolu’nun düşmanlığına benzer hem sempatik hem gaddar bir düşmanın daha iyi olacağını reytingleri artıran dizinin daha çok izleneceğini düşünüyorum. Velhasıl Beyefendi ölmeli ve yerine daha izleyicinin hoşuna gidecek sempatik bir düşman getirilmeli. Bu benim düşüncem sizlerin bu konudaki düşüncelerini yorum kısmından alabilirim.

Çukur’da Sena, Emrah ve Jülide arasındaki sırlarda açığa çıkmak üzeredir. Jülide Emrah’ın gitmesinden sürekli Sena’yı suçlamıştır ve Emrah Jülide’nin üvey oğludur. Jülide öz kızını Emrah kadar sevmiyor ve Sena bunun nedenini annesine soruyor. Acaba Emrah Jülide’nin öz oğlu olabilir mi? Bu durum ilerleyen bölümlerde ortaya çıkacak. Benim düşünceme göre olabilir. Jülide’yi Emrah’a bağlayan bir neden var. İdris’in Vartolu’nun yanına gittiğinde düşüncemiz İdris ile Vartolu bir şekilde barışacak ve Beyefendi’ye karşı mücadele edecek. Ancak Vartolu’nun tek hedefi Çukur’a kral olmak. Peki Çukur’da kim kral olacak? İdris mi, Vartolu mu? Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz?

[mavitext]Çukur 12 Mart Reyting Sonuçları? Tıklayınız![/mavitext]

Çukur 21. Bölüm Fragmanı

Etiketler: çukur 19 mart neler olacak çukur 19 mart özeti çukur 21 .bölüm özeti çukur 21. bölüm fragmanı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL