Çukur 23. Bölüm Özeti? 2 Nisan 23. Bölüm Fragmanı!

Çukur 23. Bölüm Özeti? 2 Nisan 23. Bölüm Fragmanı!

Yazar: Emre Çukur

Show Tv ekranlarının aksiyon dizisi Çukur tüm heyecanı ile devam ederken dizide olaylar bitmek bilmiyor. Çukur dizisi 22. bölümü 26 mart günü ekranlara gelirken dizide 22. bölümden sonra en çok merak edilen konulardan birisi 23. bölüm özeti oldu. Çukur dizisi 23. bölüm fragmanı ve özeti yayınlandı mı? Tüm bilgiler yazımızda bulabilirsiniz.

Çukur 23. Bölüm Özeti? 2 Nisan 23. Bölüm Fragmanı!

Show Tv ekranlarında yayınlanan Çukur’da son bölümlerin heyecanı izleyiciyi sarmış durumda. Dizinin 23. bölüm özeti ve fragmanı yayınlanıncaya kadar dizinin 23. bölümünde neler olabilir bu konuları değerlendirelim. Çukur dizisinde en büyük olaylardan bir tanesi Vartolu ile İdris’in yüzleşmesi oldu. Vartolu Yamaç’ın oyunu ile ölümden kurtulmuş ve ortalık sakinleşince de İdris ile karşılaşmıştır. Daha doğrusu İdris Emmi ve Meke’nin Vartolu’yu sakladıkları yeri bulmuş ve Vartolu ile yüzleşmişti.

Vartolu ile yüzleşen İdris Vartolu’ya burada kral olacaksan buna izin vermem dedi. Ancak baba olursan anlarım diyerek a.ık kapı bıraktı. Vartolu’da baba olmayı seçti ve Çukur’dan olduğunu herkese ilan etti. Tüm bu gelişmeler sonrası Vartolu’nun yaşadığı Baykal’a iletilince Baykal iyice köşeye sıkıştığı yerden kurtulup İdris’in tüm soyunu kurutmayı hedefledi. Hedeflediği işler gerçekleşmişti ancak Baykal’ın değil Yamaç ve Vartolu’nun. Vartolu ve Yamaç Baykal’a büyük bir oyun oynamış ve esir almıştı.

[saritext]Survivor 26 Mart Kim Elendi? Tıklayınız![/saritext]

Vartolu ve Koçovalılar’ın Baykal’a oynadıkları oyunun büyük bir bedeli olacaktır. Çukur’da mücadele yeni başlamışken Yamaç ve İdris’i yeni bir düşman beklemekte ve bu düşman çok tehlikelidir. Baykal’ı kurtarmak için Elvis Çukur’da tehlikeli ve herkesi derinden sarsan bir planın fitilini ateşlemiştir. Öte yandan Aliço Hale’nin intikamı için harakete geçerken Gürcistan’da iz peşindedir. Elvis ise Çukur’da tüm Koçovalı kadınları Baykal karşılığında kaçırmıştır. Çukur’da bundan sonra ne olacak?

Çukur’da Elvis kötü bir karakter ve diğer kötülerden daha karaktersiz biri. Çünkü işin içine kadınları karıştırmış durumda. Bu durum Çukur’da erkeklerin sinirlerini yerinden oynatacaktır. Bunun sonucunda Elvis ile bir süre mücadele edecek olan Yamaç Elvis’i de öldürecektir. Elvis öldükten sonra ise yeni düşmanlar Çukur’a dahil olacaktır. Benim düşüncem bu durum zaman içince izleyiciyi sıkacaktır. İleri bölümlerde Yamaç’a yeni bir sevgili ayarlayacaklar ve bu şekilde diziye farklı bir bakış açısı getirilecektir. Tabiki senaryodan bir bilgim yok ama gözüken o ki Sena ile Yamaç’ın ilişkisi düzenli bir şekilde ilerlemeyecektir. Siz Çukur’da yaşanan son gelişmeler ve gelecekte olması muhtemel olaylar ile ilgili ne düşünüyorsunuz?

[mavitext]Çukur 26 Mart Reyting Sonuçları? Tıklayınız![/mavitext]

Çukur 23. Bölüm Fragmanı

Etiketler: çukur 2 nisan fragmanı çukur 2 nisan pazartesi neler olacak çukur 23. bölüm özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL