Çukur 27. Bölüm Fragmanı, 8 Nisan Özeti

Çukur 27. Bölüm Fragmanı, 8 Nisan Özeti

Yazar: Emre Çukur

Çukur’da kıyamet kopmuş ve Karakuzular artık Çukur’dan tamamen çıkmışlardır. Ancak bu kapışmada etrafta birçok cesette kalmıştır. Sena’nın kayıp olması ise işleri iyice karıştırmıştır. Çukur 8 Nisan 27. bölüm fragman ve özeti yazımızda.

Sena ortalıkta yoktur ve büyük bir kaosun başlangıcı olur. Herkes Sena’yı aramaya başlamıştır. Polis ise çıkan curcunadan dolayı Çukur’u ziyaret eder. Tabi gelmişken de Çukur’dan boş çıkmayacaktır.

Yamaç, Selim, Metin, Meke, Kemal ve Celasun nezarethaneye girmişlerdir. Sena’nın ortalarda olmadığı haberi Culami’ye ulaşmıştır. Herkes dört koldan Sena’yı aramaktadır. Sena’yı bulmak için ise sürpriz birisinden yardım istenir. Bu yardımda Vartolu Salih’in etkisi büyüktür.

Salih yardım için sürpriz bir isimden destek ister. Bu isim aynı zamanda Çarpışma dizisinden de tanıdığımız Veli Cevher karakteridir. Veli Cevher, Sena’yı bulmak için devreye girer. Öncesinde Yamaç ve diğerleri adeta seferberlik ilan etmişlerdir. Herkeri didik didik ederler ancak bir şey bulamazlar.

Yamaç olayın perde arkasını anlar. Sena ile Mahsun’un anlaşma yaptığını ve Sena’nın Çukurdakilerin canı karşılığı Mahsun’la beraber gittiğini anlamıştır. Diğer taraftan Yamaç ve diğerlerinin yokluğundan ve meşguliyetinden faydalanan Baykal Çukur’a yeni adamlarını göndermiştir. Sedat ve ekibi Çukur’a girmişlerdir. Tabi bu sahnelerde küçük bir ayrıntı göze çarpar.

Yeni Baykal’ın kim doluğu yönünde meraklı mesajlar yayınlanırken aslında bu bölümde yeni Baykal ile ilgili bazı detayalar ortaya çıkmıştır. Lafı uzatmadan söyleyelim, yeni Baykal’ın Yücel olma ihtimali çok yüksektir. Sedat’ın Çukur’a gelmesi, ara ara Yücel ile göz göze gelmesi ve Yücel’in rahat tavırları dikkate çekti.

Diğer taraftan diziye aniden giriş yapan Yücel, Karakuzulardan kaçan, 2-3 bölüm sonra KArakuzulardan kurtulan bir karakter olarak mı diziye giriş yaptı? Bu kadar basit bir giriş yapması ve görevi olmadan ortalarda gezinmesi hiçte mantıklı değildir. Belki de ilk defa bizim sayfamızda okuyorsunuz ama yeni Baykal’ın Yücel olma ihtimali çok yüksektir. Diğer taraftan Yücel olmasa da Yücel ile ilgili bazı detaylar ve ilginç bilgiler ortaya çıkacaktır.

Çukur 27. Bölüm Fragmanı

Etiketler: çukur 27. bölüm fragmanı çukur 60. bölüm fragmanı çukur 8 nisan pazartesi fragmanı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL