Çukur 25 Mart Pazartesi, 2. Sezon 25. Bölüm Fragmanı ve Özeti

Çukur 25 Mart Pazartesi, 2. Sezon 25. Bölüm Fragmanı ve Özeti

Yazar: Emre Çukur

Çukur dizisi yine heyecanlı bir bölümle sona erdi. 25 Mart pazartesi 25. bölüm fragmanı heyecanla beklenmeye başlandı. Çukur dizisi 2. sezon 25. bölüm fragmanı ve özeti yazımızın devamında.

Çukur dizisinin geçtiğimiz bölümünde koçovalılar Baykal’ın peşine düşmüştür. Baykal’dan bir iş bulmak için onu aramaya başlayan koçovalılar öldükleri bildikleri Baykal’ın peşine düşmüşlerdir. Baykal’ın izini sürerek onu bulmaya çalışan koçovalılar zor duruma düşmüşlerdir. Çatışmanın içerisinde kalan koçovalı ailesi Zor bela Bu çatışmadan parçalarını kurtarmışlardır.

Çeto ve Mahsun arasındaki ayrılık yerini fırtınaya bırakmıştır. Çeto ve Mahsun arasındaki gerilim karakuzuların geleceğini etkileyecektir. Bu aşamada Çeto rahat durmamak da koçovalıların kuyusunu kazmak için hain planlar peşinde koşmaktadır.

Selim ile Sena ise yeni bilgiler bulabilmek için aliço ile beraber araştırmaya devam etmektedir. Son dakika da Sena ve Selim bize rastlamışlardır. çukurda her şey birbirine girerken İdris tüm oğulları ile bir araya gelerek çukurun eski haline geri getirmeye çalışacaktır. Çukur dizisi 25 Mart 25 bölüm fragmanı ve özeti.

18 Mart pazartesi günü Çukur 2. Sezon 24. bölümü ile ekranlara geldi. heyecanlı bir bölüm olan bu hafta da birçok gelişme yaşanırken seyirciler yeni hafta 25 mart pazartesi 2. sezon 25. bölüm fragman ve özetini öğrenmek için araştırmaya giriştiler.

Çukur 25 Mart 2. Sezon 25. Bölüm Fragmanı

Etiketler: çukur 2. sezon 25. bölüm fragmanı çukur 25 mart neler olacak çukur 25 mart pazartesi fragmanı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL