Çukur 28 Ocak 17. Bölüm(50.) Fragmanı ve Özeti, Neler Olacak?

Çukur 28 Ocak 17. Bölüm(50.) Fragmanı ve Özeti, Neler Olacak?

Yazar: Emre Çukur

Çukur 28 Ocakta 17. bölümü ile ekranlara gelmeye hazırlanırken dizinin yeni fragmanı ise merakla bekleniyor. Çukur yeni bölüm, 28 ocak 17. bölüm fragmanı ve detayları yazımızın devamında.

Vartolu , Saadet ve oğlunu kurtarmak için Yamaç ve Selim ile birlik olur. Karakuzulara büyük bir darbe vuran Yamaç, Vartolu ve Selim üçlüsü aynı zamanda Lal’ı da öldürmüşlerdir. Vartolu bu sayede Saadet ve oğluna kavuşmuş onları İdris babaya getirmişlerdir. mutlu aile tablosu he yeri sarmıştır.

Ancak KArakuzular bu işin peşini kolay kolay bırakmayacaktır. Çukur’dan gideceklerini anlayan KArakuzular, Koçovalıları da Çukur’a sokmayacaklardır. Koçavalılar içine fitne sokmak için uğraşan ÇEto ve Mahsun bunu başarırlar. Çeto son bölümde konuştuğu esraregiz adamla yeni bir darbe vurmak için kolları sıvar.

Karakuzular, Çukur’a Koçovalıları da almamak için mücadele etmekten vazgeçmediler. Esrarengiz kişiye Yamaç’ı vurma görevi görevi verirler. Aslında Koçavalıları karıştır, ortaya karışı kbir şeyler yap derler ve o da Yamaç’ı vurmakla işe başlar. Herkes Yamaç’ı kim vurdu, neden vurdu sorusunu sorarken Çukur bir hayli karışmıştır.

Çukur 28 Ocak 17. Bölüm Fragmanı

Etiketler: çukur 17. bölüm fragmanı çukur 28 ocak özeti fragmanı çukur 50. bölüm fragmanı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL