Çukur 3. Sezon Yamaç mı Yoksa İdris mi Ölecek? Tetiği Kim Çekiyor, İşte Cevabı!

Çukur 3. Sezon Yamaç mı Yoksa İdris mi Ölecek? Tetiği Kim Çekiyor, İşte Cevabı!

Yazar: Emre Çukur

Çukur 3.sezona bomba gibi bir hikaye ile giriş yapıyor. Tabi dizi ile ilgili bazı detaylar internete düşmüyor değil. Çukur’a yeni karakterler girerken elbette bazı karakterler de diziye veda edecek. Bunu sinyalleri dizinin yeni sezon fragmanında verildi. İdris ve Yamaç‘ın silahlı duellosu bizleri de heyecanlandırdı. Yamaç ve idris birbirlerine silah çekiyorlar ve rehin alınan aileleri için birisinin birisini vurması gerekiyor. Peki kim ölecek, İdris mi yoksa Yamaç mı ölecek?

Çukur dizisinin 3. yeni sezonunda elbette bazı ayrılıklar olacak. Bu ayrılıkların kimisi dizinin ilk bölümlerinde olurken kimisi de ilerleyen bölümlerinde yaşacak. Çukur dizisi 3. sezon giren ve çıkan oyuncuları buradaki yazımızdan takip edebilirsiniz. Gelelim asıl meseleye, Çukur’un heyecan dolu fragmanında idris ve Yamaç birbirlerine silah çekmişlerdir. Sahnenin sonunda bir el silah sesi duyulur ve birisi yere düşer. Kim ölmüştür?

İdris karakteri ile ilgili bazı detayları sizler paylaşalım isterseniz. Bildiğiniz gibi İdris karakterini canlandıran Ercan Kesal geçtiğimiz sene bir röportaj vermişti. Yaptığı açıklamada 2017 sezon finalinde İdris karakterinin öleceğini ancak reyting uğruna ölmediğini söylemişti. İşte Ercan Kesal’ın o açıklaması;

“Dizinin Haziran’da sezon finali yapmasıyla aslında canlandırdığım İdris Koçovalı karakteri de ölecekti. Fakat bir süre sonra seyirci o karakterin ölmemesini istiyor. Senarist de bunun bir parçası haline geliyor. Çünkü reyting denen bir efendinin kölesi oluyorsunuz.” Bu açıklama ile aslında İdris karakterinin çok önceden ölmesi gerektiğini söyleyen Kesal, o yıllarda bizlere mesaj vermiş aslında. Çukur’un 3.sezonunda çekilen silahlar ise İdris karakterinin sonunu bizlere gösteriyor.

tıkla>>> Çukur Dizisi Efsun Kimdir, Baykal’ın Kızını Kim Canlandırıyor?

Zaten Yamaç karakteri dizini başrol oyuncusu. Onun ölmeyeceğini herkes bilir. Çukur Dizisinin resmi instagram hesabından yayınlanan videoda Yamaç ve idris’in birbirlerine silah çekmesi birisinin ölmesi ile sonuçlanacak. Bu isim idris olacak. İdris 3. sezon hikayesi gereği ölerek diziden ayrılacak. Dizi 3. sezonda daha farklı bir hikaye ile devam edecek. İdris Koçovalı kimdi isterseniz kısa bir hatırlama yapalım.

idris karakterini canlandıran oyuncu Ercan Kesal’dır. 1959 Avanos(Nevşehir) doğumludur. 2005 yılında evlendiği Nazan Kesal ile evlilikleri devam etmektedir. Nazan Kesal da eşi gibi kaliteli ve başarılı bir oyuncu. Çiftin Poyraz Kesal adında çocukları vardır. Ercan Kesal’ın oyunculuğunun yanı sıra birçok yönü vardır. Kendisi aynı zamanda doktor ve yazardır.

Etiketler: çukur 3. Sezon çıkan oyuncular çukur 3.sezon idris mi yamaç mı ölecek çukur 3.sezon kim ölecek


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL