Çukur 4. Bölüm Çatışma Oldu mu? Kim Öldü?

Çukur 4. Bölüm Çatışma Oldu mu? Kim Öldü?

Yazar: Emre Çukur

Show Tv ekranlarının sevilen dizisi Çukur’da 4. bölüm fragmanı yayınlandı. Fragmanda İdris Koçovalı kendine gelirken, Yamaç ile İdris Koçovalı arasında gerginlik yaşanır. Celasun ile Vartolu ve adamları arasında silahlar çekilir. Peki çatışma oldu mu? Ölen oldu mu?

Çukur 4. Bölüm Çatışma Oldu mu? Ölen Oldu mu?

Çukur 4. bölümde silahlar çekildi. İdris Koçovalı kendine gelirken babası ile arası geriliyor. Diğer taraftan Vartolu İdris’in uyandığı bilgisini Selim’den aldıktan sonra memleketten bir çok adamını toplayarak Çukur’da gövde gösterisi yapar. Bu durumu öğrenen İdris ise Yamaç’ın Vartolu’yu mahalleye aldığını öğrenir ve işleri düzeltmek için kendince önlemler alacaktır.

Vartolu mahallede gövde gösterisi yaparken Celasun ise bu durumu kaldıramaz ve Vartolu ve adamlarına silah çeker. Vartolu ve adamları da silahlarını çeker. Ortalık karışmıştır. Yamaç bu durum karşısında ne yapacak? Vartolu’ya verdiği sözü yerine getirebilecek mi? Yamaç Vartolu’ya mahallede kimsenin kendisine dokunamayacağı sözünü vermiş ve ikili arasında sulh sağlanmıştı.

Bu durum karşısında biri ölecek mi? Celasun mu? Vartolu ve adamları mı? Kim ölecek? Yoksa Yamaç bu olayı durdurabilecek mi? Ölümlerin önüne geçecek mi? Bunu 4. bölüm ile birlikte göreceğiz.

Çukur Dizisi 4. Bölüm Fragmanı!

Etiketler: çukur 4. bölüm çatışma oldu mu çukur 4. bölüm vartolu ve adamları celasun ile çatıştı mı çukur dizisi 4. bölüm kim öldü


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL