Çukur 4 Mart 55. Bölüm Fragmanı ve Özeti; Vartolu Salih Öldü!

Çukur 4 Mart 55. Bölüm Fragmanı ve Özeti; Vartolu Salih Öldü!

Yazar: Emre Çukur

Çukur duygusal bir bölümle ekranlara geldi. Salih öldü ve Çukur’a bir matem havası hakim oldu. Peki şimdi ne olacak? Çukur 55. Bölüm fragmanı, 4 Mart pazartesi özeti ve detayları…

Çukur’da ilginç gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Yamaç, Çeto ile ilgili bir gerçeği öğrenmiştir. Yamaç’ın eline geçen bu koz ortalığı karıştırmış ve tansiyon artmıştır. Mahsun, aşevine gitmiş ve Mahsun’un o hareketi Koçovalıları hareketlendirmiştir.

Ancak Sultan ananın Mahsun’a karşı takındığı tavır kimsenin beklemediği bir davranıştır. Sultan ana Mahsun’u şefkati ile yenecek ve onun kalbinde saklı kalmış bir yanını ortaya çıkartacaktır. Mahsun ve Çeto arasındaki ayrışmada Sultan ana ve diğerlerinin bu yaklaşımları Mahsun’un taraf değiştirmesine neden olacaktır.

Uluç’un kızı Damla, Çukur’da yaşanan ikinci bir deprem olmuştur. Babasının yaralanması karşısında ortaya koyduğu tepki herkesi şoke etmiştir. Cumali’nin Damla’ya yardım etmesi ise ikisi arasında farklı bir ilişkinin başlamasına neden olacaktır. Diğer taraftan Salih’e kurulan kumpas ters tepmiş ve ÇEto kurduğu tuzağa kendisi düşmüştür.

Çukur Mart 2 Sezon 22. Bölüm (55. Bölüm) İlk Sahne, Fragman

Salih, Veysel’in planını daha başından beri anlamış ve bunu Yamaç ve Cumali ile paylaşmıştır. ÇEto ve Veysel, Salih’i öldüreceklerini düşünürlerken kendileri aynı tuzağa düşmüşlerdir. Yamaç ve Çukur gençleri daha önceden konteynırlara saklanmışlardır. Aniden çıkan Çukur ekibi Çet’ya şok yaşatmıştır.

Medet ise çatışma anında arkadan dolanmış ve Çeto’nun ensesine silahı dayamıştır. Çeto ölecek mi, diziden ayrılacak mı? Yoksa Medet mi ölecek?

Etiketler: çukur 22. bölüm fragmanı çukur 4 mart pazartesi fragman ve özeti çukur 55. bölüm fragmanı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL