Çukur 4 Şubat 18. Bölüm Fragmanı ve Özeti + Sneak Peek + Ön İzleme

Çukur 4 Şubat 18. Bölüm Fragmanı ve Özeti + Sneak Peek + Ön İzleme

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Çukur’da kartlar yeniden karılıyor. Karakuzular Çukur’dan çıksa da Çukur kendi çocukları tarafından yutuluyor. Çukur’da sular durulmuyor… Çukur 18. Bölüm fragmanı ve 4 Şubat pazartesi özeti sizler için yazımızda.

Yamaç hastanede hayat mücadelesi verirken Çukur karışmaya başlamıştır. ÇEto ve Mahsun, Çukur’dan çıkmış olsa da Çukur’da tansiyon dinmek bilmiyor. Elim, Sena ile yüzleşmiş ve büyük detay ortaya çıkmıştır. MAhsun ve Sena’nın görüşmesi gerçeği Selim tarafından öğrenilmiştir.

Sultan ise oğlu Yamaç’ın uyanmasını beklerken beklemediği yerden darbe yer. Meliha ile yüz yüze gelen Sultan eski defterlerin açılmasına mani olamaz. Cumali ve Vartolu arasındaki gerginlik ise devam etmektedir. Bu gerginlik sadece Vartolu ve cumal’ye zarar vrmeyecektir aynı zamanda tüm Çukur’un tarih olmasına neden olacaktır.

Vartolu Cumali’ye Çukur’da tekrar düzeni sağlamasını ister ancak kendisini ipin ucunu bırakmaz. Çukur’da Mahsun, her yerde Çeto’yu ararken; Cumali ve Vartolu, Salih’in, başta Meke olmak üzere Çukur’un çocuklarıyla buluşma anı silah sesiyle kesilmiştir. Yamaç’ı kimin vurduğu gerçeği de yavaş yavaş aydınlanmaktadır.  

Çukur 4 Şubat 18. Bölüm Fragmanı ve Özeti

Çukur 18. Bölüm Fragmanı

Çukur 18. Bölüm Ön İzleme

Etiketler: çukur 18. bölüm fragmanı çukur 4 şubat özeti çukur fragman çukur son bölüm


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL