Çukur 44. Bölüm Neler Olacak? 26 Kasım Özeti Ve Tüyoları

Çukur 44. Bölüm Neler Olacak? 26 Kasım Özeti Ve Tüyoları

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Show Tv ekranlarının vazgeçilmez projelerinden biri olan Çukur dizisinde yine heyecan dorukta. Güçlü oyuncu kadrosu ve sıra dışı konusuyla rakiplerine fark atan Çukur dizisi 44. bölümde neler olacak? Heyecanla beklenen 26 kasım pazartesi özeti ve tüyoları…

2. sezona yepyeni oyuncularla hızlı bir giriş yapan dizinin 43. bölümünde neler yaşandığını hatırlayalım. Dizinin son bölümünde yine Vartolu rüzgarı esmiş ve izleyenleri ekrana kilitlemişti. İşin ucunda çocuğu ve Saadeti’in olması Vartolu’nun bütün kozlarını oynamasına neden olmuştur. Başlarda Vartolu’nun Çeto’ya yardım edeceği sanılsa da durumun çok farklı olduğu yakında ortaya çıkacak.Vartolu Saadet ve çocuğu için Çeto ile gerçekten bir plan yaparsa bu onu zorlu bir seçim yapmak zorunda bırakacak. Vartolu’nun bu konuda ters köşe bir planı olduğunu ise yeni bölümde izleyeceğiz.

Öte yandan Cumali hala İdris ile karşı karşıya gelmek konusunda oldukça kararsız. Veysel’in önemli bir açığını yakalayan Yamaç ise elindeki bu kozu en iyi şekilde kullanacak. Yamaç’ın abisi Kahraman’ı öldürenin Veysel olduğunu öğrenmesi ise an meselesi. Kimi zaman heyecanın kimi zaman duygusal anların ve çoğu zaman izleyenleri şaşırtacak yepyeni bir bölüm daha izleyenleri bekliyor. Karakuzular, Yamaç’ın düzenlediği operasyon sonucunda ham maddesi bozulan ürünlerini tekrar satmak için kolları sıvadılar fakat yine başarılı olamadılar.

Sena ise Koçavalı ailesini bir araya getirmek için ne gerekiyorsa yapacak. Meliha ve İdris Koçavalı arasında eskinin yaraları her geçen gün daha da deşilmeye devam ediyor.

Pazartesi akşamlarının heyecanla izlenen dizisi Çukur’da en çok merak edilen konu ise iç şüphesiz Vartolu’nun Saadet’ ne zaman ulaşacağı oldu. Dizinin yeni bölümünde bu duygusal sahne yaşanacak.

Çukur 44. bölüm Fragmanı güncellenecektir.

 

Etiketler: çukur dizisi 26 kasım neler olacak çukur dizisi 44. bölümde neler olacak


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL