Çukur 5. Bölüm Özeti 13 Kasım Fragmanı!

Çukur 5. Bölüm Özeti 13 Kasım Fragmanı!

Yazar: Emre Çukur

Show Tv ekranlarının sevilen dizisi Çukur ilgiyle takip edilirken, dizinin 4. bölümünden sonra merak edilen konuların başında 5. bölümüm özeti ve 13 Kasım fragmanı yayınlandı mı? sorusu olurken 5. bölüm özeti ve 13 kasım fragmanını yazımızda bulabilirsiniz.

Çukur 5. Bölüm Özeti

Çukur mahallesinde işler iyice karışmaktadır. İdris Koçovalı’nın gözlerini açması ile birlikte Sena ve İdris Koçovalı arasında geçen diyaloglarda, Sena’nın rolünün ağırlığı altında kaldığını düşünüyorum. Belki bunda genç olmasının bir payı olabilir. Daha olgun bir karakter olarak karşımıza çıksaydı biraz daha bu role uygun olabilirdi. Diğer taraftan dizinin dövüş sahneleri ise mükemmeldi diyebiliriz.

[mavitext]Çukur Doğukan Meselesi Nedir? Tıklayınız![/mavitext]

Vartolu, İdris’in uyandığını duyunca ilk olarak memleketinden adam toplayıp mahallede gövde gösterisi yapar ve Yamaç’ı etkisiz biri haline getirmeye çalışır. Bu hamlesine karşılık İdris boş durmayacak ve Celasun aracılığı ile olaya el koyacaktır. Bu durumda Yamaç ne yapacak? Diğer taraftan daha önce Paşa ve Emmi’nin bahsettiği Doğukan Meselesi dedikleri konuya Yamaç el atacaktır. Mahallenin parası bitince Emmi Doğukan isimli şarkıcının kendilerine bir borcu olduğu bu borcuda Doğukan’ın daha önce çalıştığı bir yerden tahsil etmeleri gerektiğini Yamaç’a söylemişti. Şimdi Yamaç o borcu tahsil edecektir. Ancak iş biraz zor ve tehlikelidir.

Dizinin 5. Bölümünde ise İdris dizide daha aktif olması ile birlikte Yamaç ile İdris arasındaki gerginlik devam edecek. Öte yandan yeni gelin Sena’yı kabullenmeleri zor olacak. Sena kendini kabul ettirmek için ne yapacak? Yamaç babası ile arasındaki sorunu halledebilecek mi? Vartolu Çukur’da kalmaya devam edecek mi? Tüm bu gelişmeleri ilerleyen günlerde izleyeceğiz.

13 Kasım Fragmanı!

Etiketler: çukur 13 kasım fragmanı çukur 5. bölüm fragmanı yayınlandı mı çukur 5. bölüm özeti çukur 5. bölümde neler olacak


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL