Çukur 6. Bölüm Çukur’u Kim Yönetecek? Çukur’a Yamaç mı Vartolu mu Hakim Olacak?

Çukur 6. Bölüm Çukur’u Kim Yönetecek? Çukur’a Yamaç mı Vartolu mu Hakim Olacak?

Yazar: Emre Çukur

Show Tv ekranlarının en çok izlenen dizilerinden olan Çukur’da 6. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Dizinin ilk fragmanında Yamaç’ın oğlun hain bizi Vartolu’ya satıyor sözü damga vururken Selim için yolun sonu düşüncesi hakim olmaya başladı. Yamaç oğul kelimesi ile kendisini mi yoksa Selim’i mi kastediyor? bunu ilerleyen bölümde göreceğiz. Fragmanda yayınlanan diğer bir olay ise Çukur’a kimin hakim olacağı? Çukur’u kim yönetecek? Yamaç mı Vartolu mu?

Çukur 6. Bölüm Çukur’u Kim Yönetecek? Çukur’a Yamaç mı Vartolu mu Hakim Olacak?

Show Tv ekranlarında yayınlanan dizi Çukur’da işler iyice kızışmaya başladı. Fragmanda Yamaç Sena’yı kendisine karışmaması konusunda uyarırken Sultan’da Sena’ya adeta nasihat verdi. Dizide Celasun ve Yamaç arasındaki kavga damga vurdu. Celasun Çukur’da gözü kara kanı deli akan bir karakter. İşlenmezse zararı olabilir. Yamaç bunun farkına varmış olmalı ki artık Celasun’a iyi bir ders verip Celasun’dan faydalanma yoluna gidecektir.

Dizinin 6. bölüm fragmanında dikkat çeken bir nokta ise Vartolu’nun çıkışı oldu. İdris Koçovalı’nın bu adam buraya sığınmaya gelmemiş sözleri ve akabinde Yamaç ile Vartolu’nun yan yana oturup “Çukur’u Çukur’un adamı yönetsin.” sözleri Çukur’da bir kapışmanın olacağının sinyallerini verirken bu kapışmada kim galip gelecek? sorusu akıllara geldi. Gerçekten kim galip gelecek. Geçen haftaki bölümlerde Vartolu’nun İdris’in çocuğu olduğu ortaya çıkmıştı. Tabi bu Vartolu’nun annesinin bir iddiası. Ancak şu bir gerçekki Vartolu İdris’in çocuğu olmasa da Çukur mahallesinde büyümüş ve zorunlu nedenlerle ayrılmış biri.

Tüm bunlar Vartolu’nun mu yoksa Yamaç’ın mı Çukur’da hakim olması gerektiği sorularını cevapsız bırakırken ikisinin de niyetlerine bakmak gerekiyor. Vartolu Çukur’da uyuşturucu gibi zararlı bir madde üretip rahat bir şekilde pazarlamasını yapmak istiyor. Yamaç ise Çukur’da bu tip kötü amaçların önüne geçip huzuru sağlamak istiyor. Burada iyi düşünürsek insanların Yamaç tarafında olacağı aşikar. Yine de sormak gerekiyor. Çukur’u kim yönetsin?

[mavitext]Çukur Beyefendi Kim? Tıklayınız![/mavitext]

Çukur 6. Bölüm Fragmanı!

Etiketler: çukura yamaç mı vartolu mu hakim olacak çukurda kim galip gelecek çukuru kim yönetecek


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL