Çukur 7 Mayıs Neler Olacak? 28. Bölüm Fragman Ve Özeti

Çukur 7 Mayıs Neler Olacak? 28. Bölüm Fragman Ve Özeti

Yazar: Emre Çukur

Çukur, adım adım uçuruma doğru sürükleniyor! Dizinin son bölümünü yine nefeslerimizi tutarak izledik. Ve dizi biter bitmez Çukur 28. bölüm neler olacak? Çukur 7 mayıs yeni bölümde neler yaşanacak? Çukur 28. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Sorularına yanıt aradı.

İdris Koçavalı ve Vartolu arasındaki savaş, Çukur’un elden gitmesine neden olacak. Vartolu Çukur’u ele geçirmek için Emrah ve Vartolu’yu arkasına almıştır. Vartolu Saadet’in evlendirileceği haberini aldıktan sonra iyice kontrolden çıkmış ve üst üste hamleler yapmaya başlamıştır. İdris’in Saadet’in düğününe bütün mahalleyi çağırdığını ilan etmesiyle savaş daha da kızışmaya başladı.

Çukur’da son bölüm Sena üzerine çok yoğunlaştığı için izleyenlerden tepki aldı. Sena’nın eski sevgilisi Anıl’ın uyuşturucu işiyle başının derde girmesi tüm dengeleri alt üst etti. Anıl’a yardım etmek için Vartolu’dan uyuşturucu isteyen Sena ortalığı alt üst etti. Vartolu’dan uyuşturucuyu bir şekilde almayı başaran Sena ölümle burun buruna gelir ve kendini kurtarmak için bakasını vurmak zorunda kalır.

Sena’nın başına gelenleri öğrenen Yamaç, uyuşturucuyu Sena’ya Vartolu’nun verdiğini öğrenince ihale onun üstüne kalacak.  Dizinin yeni bölümünde Yamaç’ın Vartolu’nun uyuşturucu deposunu basması ve ortalığı birbirine katmasıyla Çukur’da dengeler yine alt üst olacak.

Vartolu ve Koçavalı arasında ki savaş giderek artarken nefes kesen yine yeni bölümü izleyenler heyecanla bekliyor.

Çukur 28. bölüm neler olacak? Çukur 7 Mayıs Yeni bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz sitemizde yer alacaktır.

Etiketler: çukur 28. bölüm fragmanı çukur 28. bölüm neler olacak çukur 28. bölüm özeti çukur 7 mayıs yeni bölüm


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL