Çukur Emmi Ölecek mi? Öldü mü? Diziden Çıktı mı?

Çukur Emmi Ölecek mi? Öldü mü? Diziden Çıktı mı?

Yazar: Emre Çukur

Show Tv ekranlarının sevilen dizisi Çukur 25 Mart 25. bölümünde heyecan dolu sahnelerle ekranlara geliyor. Karakuzular dört koldan saldırıya geçmişlerdir. İzleyiciler bu sahne karşısında şok yaşadı ve akıllara Emmi ölecek mi? Öldü mü? Diziden çıkıyor mu? gibi sorular geldi. Tüm bu soruların cevabı yazımızda..

Çukur Emmi Ölecek mi? Öldü mü? Diziden Çıktı mı?

Çukur dizisi Pazartesi günü 25. bölümü ile ekranlara gelirken dizide heyecan bir an olsun bitmek bilmedi. Emmi’nin Paşa’nın mezarında sıkışıp kalması heyecanı daha da arttırdı. Emmi hemen İdris’i aradı ve yardım istedi. Karakuzular kalabalık gelmişlerdi ve Emmi onlara yetemezdi. İdris hemen yola çıktı ve o anda Yamaç’ı da arıyarak haber verdi.

Ancak Karakuzular bu sefer çok sağlam geldiler. Sadece Emmi değil Yamaç’a, İdris’e, Kemal ve Metin’e herkese saldırmışlardır. Birbirlerine yardım da edemez hale gelmişlerdir. Tamda bu anda Emmi çok kötü sıkışmıştır. Yaralanmış ve o halde kendisini savunmaya devam etmektedir.

Çukur dizisinde Emmi karakteri önemli bir yere sahiptir. Bu yüzden hemen harcanacağını düşünmüyoruz. Ancak Çukur’da kimse vazgeçilmez değildir. Bu yüzden Emmi’nin diziden ölerek ayrılması mümkün gözüküyor. Eğer bu sahne gerçekse emmi diziden ölerek ayrıldı. Peki bu duruma nasıl gelindi?

 

Burada İdris bu olaydan haberi olması sonrasında böyle bir test yapmış olabilir. Ancak bu olay bir düş veya rüya da olma ihtimali var. Şu an bunu görmek için dizinin yayınlanacağı günü ve saati beklemek zorundayız. Çukur 8. bölümün çok heyecanlı ve aksiyon dolu geçeceği şimdiden belli oldu. Sizce Emmi gerçekten kendi kafasına sıktı mı yoksa bu bir rüya mı? bu konuda ne düşünüyorsunuz?

[mavitext]Çukur Vartolu’nun Sağ Gözü Neden Kırmızı? Tıklayınız![/mavitext]

Çukur Yeni Bölüm Fragmanı

Etiketler: çukur 11 aralık emmi ölecek mi çukur 25 mart emmi öldü mü çukur emmi diziden çıktı mı çukur emmi öldü mü


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL