Çukur 8 Ekim Neler Olacak Özet Fragman ve İpuçları Çukur İzleyenleri Sabırsızlandırıyor.

Çukurda neler oluyor? Çukurda Mahsun Senayı neden öldürmedi? Yamaç Cumali ile anlaşabilecek mi, Emmi öldü mü, İdris Baba öldü mü, Paşa öldü mü ? Çukur 2. Sezona bomba gibi başladı. Koçovalıların hapisteki abisi Cumali’nin hapisten çıkmasıyla izleyenleri iyice heyecanlandıran çukurda neler oluyor? Cumali Karakuzulardan çukuru kurtaracak mı?

Cumali Koçovalı, 2. Bölümde kardeşi Yamaç ı yaralı şekilde kaldığı evin önünde buldu ve kurtardı. Yamaç, Cumali’nin yaptıklarını mantıksız buluyor ve çukurda kalanlara zarar verileceğini düşünüyor. Bu yüzden abisi Cumali’ye karşı çıkıyor. 3. Bölümde Cumali ve Yamaç kavga ediyor. Cumali ve yamaç tekrar barışıp çukuru tekrardan kurtarmak için Karakuzulara savaş açacaklar.

Peki Vartolu ? Cumali, Yamaç’a Vartolu’yu koruduğu için 2. Sezon 2. Bölümde bağırmıştı ve aileme zarar veren herkesi öldüreceğini söylemişti. Cumali Vartolu’yu öldürecek mi? Yamaç Cumali’nin Vartolu’yu öldürmesine izin vermeyecek. Selim’in de ortaya çıkmasıyla birlikte 4 kardeş çukuru tekrardan almak için savaşacak.

1. Sezon son bölümde Karakuzular çukura saldırmıştı. Saldırının ardından kimler öldü merak konusuyken, her geçen gün ölmeyen oyuncular ortaya çıkıyor. Selim Yamaç’ı kurtararak ortaya çıkmıştı. Son bölümde Emmi de ortaya çıktı. Peki İdris baba öldü mü? İdris babanın da ilerleyen bölümlerde ortaya çıkacağı konuşuluyor.

[kirmizitext]Porto-Galatasaray Şampiyonlar Ligi Maçı Ne Zaman, Hangi Kanalda, Saat Kaçta?[/kirmizitext]

Çukurda Mahsun senayı bulmasına rağmen rehin almadı. Mahsun senaya aşık mı oluyor ilerleyen bölümlerde daha da netleşecek. Çukur’ da beğenilen oyuncularından Kemal, ellerinin titremesinin geçmesiyle birlikte efsane gibi geri dönecek ve yine Yamaç’ın 1 numaralı adamlarından biri olacak. Metin ise Karakuzular tarafından 2 bölümde rehin alındı. İlerleyen bölümde metinin’de kurtulup çukuru kurtaracaklar ekibine katılması bekleniyor.

Celasun’un ise aklı psikolojik sorunlar yaşayan karısında. Annesinin karısını kabullenmemesi, Celasun’u çok rahatsız ediyor. Medet 2. Sezon 2. bölümde ortaya çıkmış ve Celasun’un yardımı ile harabe bir eve yerleştirilmişti. Medet’in de Vartolu’yu bulup onunla birlikte çukuru kurtaran adamlar arasına girmesi bekleniyor.

[pembetext]Çukur’un Celasun’u Kubilay Aka Hangi Filmde Başrol Oynayacak? Filmin Adı Ne?[/pembetext]