Çukur 9. Bölüm Kim Vuruldu? Sena mı? Yamaç mı? Serdar mı?

Çukur 9. Bölüm Kim Vuruldu? Sena mı? Yamaç mı? Serdar mı?

Yazar: Emre Çukur

Show Tv ekranlarının sevilen ve ilgiyle takip edilen dizisi Çukur 9. bölümü ile ekranlara gelmeye hazırlanırken dizide Sena ve İdris kaçırılmıştır. Yamaç ise İdris’i kaçıran Serdar’ı sıkıştırmış ve Serdar’a sıkacaktır. Tam bu sırada Sena ortaya çıkar. Yamaç Sena’ya bakarken Serdar belindeki silahı çıkarır. Bu arada Sena’nın elinde de silah vardır. Kimin silahının patladığı belli olmazken kimin vurulduğuda belirsizdir. Peki Çukur 9. bölümde kim vuruldu? Yazımızda.

Çukur 9. Bölüm Kim Vuruldu? Sena mı? Yamaç mı? Serdar mı?

Show Tv ekranlarının pazartesi günleri yayınlanan dizisi Çukur’da 9. bölüm aksiyon sahnelerinin yaşanacağı bir bölüm olacak. Dizinin son bölümünde Selim tombala kumarhanesini açmış ve iyi para kazanmaktadır. Ancak Serdar isminde mafyadan bir adam tüm parasını Selim’in kumarhanesinde kaybederken parasını geri ister. Selim para Koçavalı’ların der. Bunun üzerine Serdar ise o zaman ben Koçovalı’ların başından paramı almasını bilirim der. Aslında Selim Serdar ile anlaşmıştır. Selim her işte olduğu gibi bu işin altındanda çıkar.

Serdar bu gazla ve Selim’den aldığı paranın sıcaklığı ile İdris Koçovalı’ya gider. Serdar gelmeden önce Sena İdris babası ile görüşür ve ona aklı sıra hesap sorar. Serdar’ın geldiği haberi gelmesi üzerine Sena’yı Muhittin’in dükkana gönderen İdris, Sena’ya unutamayacağı bir ders verecektir. Serdar gelir ve dan dun konuşur ve tehditler savurur. İdris parmağını indirmesini söyler. Ancak Serdar indirmez. Bunun üzerine İdris’in adamı Kemal silahı ile Serdar’ın indirmediği işaret parmağına sıkarak kopartır.

[pembetext]Çukur Celasun Neden Sol Kolunu Kullanmıyor? Tıklayınız![/pembetext]

Bunun üzerine Sena tüm bu olaylara şahit olmuş ve dehşete düşmüştür. Serdar ise tüm olanların hesabını Selim’den sorar. Serdar Selim’in kahvesini basar ve İdris’i kaçırır. Selim ise Sena’yı kaçırmıştır. Yamaç hangi birini kurtaracağını bilemezken 9. bölümde Sena kurtulmuştur. Yamaç ise Serdar’dan olanlar yüzünden hesap soracaktır. Tam Serdar’a sıkacakken Sena sıkma diye bağırır. Yamaç Sena’ya yönelir o sırada Serdar eline silahı alır Yamaç’a doğru sıkacakken Sena Yamaç diye bağırır. Bir el silah sesi gelir ve kimin vurulduğu belirsizdir. Peki Çukur 9. bölümde kim vuruldu? Sena mı? Serdar mı? Yoksa Yamaç mı? Benim düşünceme göre Sena Serdar’a sıkmış olabilir. Yamaç’ı korumak için refleks hareketi olarak yapmış olabilir. Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz?

[mavitext]Çukur Aliço Çikolataya Neden Tepki Verdi? Tıklayınız![/mavitext]

Çukur Kim Vuruludu Videosu!

Etiketler: çukur 18 aralık kim vuruldu çukur 9. bölüm sena mı vuruldu çukur 9. bölüm yamaç mı vuruldu


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL