Çukur Akın, Cumali Ve Meliha Ne Zaman Ortaya Çıkacak?

Çukur Akın, Cumali Ve Meliha Ne Zaman Ortaya Çıkacak?

Yazar: Emre Çukur

Sezon finaline son iki bölüm kala dizinin esrarengiz üç ismi ortaya çıkacak mı? Dizinin başından itibaren isimlerini sık sık duyduğumuz fakat henüz ortaya çıkmayan  Akın, Meliha ve Cumali ne zaman kendini gösterecek?

Dizide İdris’in en büyük oğlu olduğunu tahmin ettiğimiz Cumali’nin sezon finalinde ortaya çıkması çok yüksek bir ihtimal. Ay Yapım, genelde izleyici heyecanlandırmayı ve uzun süre meraklandırmayı tercih ediyor. Cumali karakterinin ortaya çıkmasıyla Çukur’da dengeler nasıl değişecek sorusundan çok bu karakteri hangi oyuncu canlandıracak daha çok merak ediliyor.  Cumali karakteri sezon finalinde ortaya çıkacak. Cumali’nin ailesinden çok uzak ve soğuk olduğu biliniyor. Hapse onlar yüzünden girdiğini ortada. Çıkınca Koçavalı ailesine yeni bir düşman daha katılacak gibi görünüyor.

Peki dizide Aliço’nun uzun süredir izinin sürdüğü gazeteci Hale ile bağlantısı olan Meliha yaşıyor mu? Ne zaman ortaya çıkacak? Meliha’nın ortaya çıkmasıyla farklı bir Sultan anne göreceğimiz kesin. İki kadının çatışması Çukur’da kardeş kavgasına yol açabilir. Meliha karakteri de büyük ihtimal sezon finalinde ortaya çıkacaktır.

Selim’in hapisteki oğlu Akın ise dizinin en çok merak edilen ismi. Son zamanlarda Akın ismi çokça dizide geçiyor. Akın’ın sezon finalinde ortaya çıkmasını bekliyoruz. Peki tüm bunların yanında en çok merak edilen konulardan biri de Akın ve Cumali neden hapiste? Çukur’da herkes önüne geleni rahatça öldürürken her türlü karanlık ileri yaparken Akın ve Cumali nasıl bir suç işledi ki hapse girdi?

Akın karakterinin psikopat ve serseri bir ruha sahip olduğu dizide sık sık gündeme geliyor. Fakat  18 yaşından küçükken işlediği bir suç nedeniyle girdiği için dizide en erken ortaya çıkan isim Akın olacaktır. Çukur ve Akın’ın birlikte suç işleyerek hapse girdiği ise yüksek bir ihtimal.

Diğer taraftan Çukur’un en çok merak edilen olayı ise Selimin ihaneti ne zaman ortaya çıkacak?

Çukur Akın, Cumali ve Meliha ne zaman ortaya çıkacak, diziye ne zaman dahil olacak soruları daha uzun süre tartışılacak.

Etiketler: çukur dizisi akın ne zaman ortaya çıkacak çukur dizisi cumali ne zaman ortaya çıkacak çukur dizisi meliha ne zaamn ortaya çıkacak


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL