Çukur Akın Kim? Gerçek Adı Ne? Oynadığı Diziler?

Show TV’nin soluksuz izlenen dizisi Çukur’da Akın karakteri günden güne ortaya çıkmaya başlıyor. Her geçen bölüm hakkında yeni şeyler öğrendiğimiz Akın kim? Selim’in hapisteki oğlu, İdris’in torunu Akın hakkında tüm merak edilenler haberimizin devamında.

Selim ve Ayşe’nin yıllar önce hapse giren oğulları Akın, 17 yaşında olmasına rağmen hapiste. Dizinin ilerleyen bölümlerinde ortaya çıkacak olan Akın karakteri hakkında dizinin farklı bölümlerinde yeni bilgiler öğreniyoruz. Akın, sinirli, agresif, psikopat ve kafasına koyduğunu yapan burnunun dikine giden deli dolu bir genç. Şuan için hapisten ne zaman çıkacağı belli değil. Büyük ihtimal sezon finalinde ya da yeni sezonun ilk bölümünde ortaya çıkabilir.

Karaca abisinden bahsederken, Akın hapisten çıkarsa yine beni döver  sözleriyle abisinin ne kadar acımasız ve öfke kontrolü olmayan bir karakter olduğunu ortaya koyuyor. Akın karakteri aslında babasına ve annesine çok düşkün. eğer onlardan birinin başına bir şey gelirse her an hapisten firar edecek kadar gözü kara biridir. Hapishanede dahi diğer mahkumlara kök söktüren Akın’ın Çukur’a dönüşü tüm dengeleri alt üst edecek.

Çukur Akın kim, Çukur Selim’in oğlu Akın kimdir soruları dizideki diğer esrarengiz karakterler kadar çok araştırılıyor. Çukur dizisinde yeni yeni isimler ve hayatlar tanımak dizinin büyüsünü koruyor. Çukur dizisinin 2. sezonuna damga vuracak ismi Akın olacak.

Akın eğer babasının izinden giderse tam bir hain olacaktır. Çünkü Selim, Çukur’a ve ailesine en çok  zarar veren isim. Oğlu da onun gibi olursa Yamaç ve Akın arasındaki savaş  oldukça heyecanlı bir hal alacak. Akın’ın neden hapse girdiği ise henüz açıklanmadı. Fakat suçu ne ise 18 yaşından küçükken işlediği için kısa süre içinde hapisten çıkacağı ve Çukur’a döneceği biliniyor.

Çukur dizisi Akın kim sorusu daha uzun süre dizinin takipçileri tarafından araştırılacak. Bu karaktere hayat veren oyuncuyu en kısa zamanda açıklayacağız.

Sizce Çukur dizisi Akın karakterini hangi oyuncu canlandırmalı?