Çukur Akın Koçavalı’nın Arkadaşı Kutay Kim? Gerçek Adı Ne? Hangi Dizlerde Oynadı

Çukur Akın Koçavalı’nın Arkadaşı Kutay Kim? Gerçek Adı Ne? Hangi Dizlerde Oynadı

Yazar: Emre Çukur

Ilk iki sezonu geride bırakarak 3. Sezona merhaba diyen Çukur dizisinde yeni giren karakterlerden özellikle Kutay karakteri TV’de çok karşımıza çıkmadığından oldukça ilgi gördü. Sık sık karşımıza çıkacak olan Akın Koçovalı’nın arkadaşı Kutay kim? Akın Koçovalı’nın arkadaşı Kutay Çukur dizisinde nasıl bir rol oynayacak?

Geçtiğimiz dönemde yani 2. sezonun finalinden önce uzun zamandır adı geçen fakat hiçbir şekilde ekranda gösterilmeyen Selim’in hapisteki oğlu Akın Koçovalı’nın kim olduğu ortaya çıkmıştı. Akın Koçovalı’yı canlandıracak oyuncu Burak Dakak Çukur dizisine girmesinden birçok izleyici memnun olurken bir o kadarı da rahatsız oldu.

Burak Dakak TRT’de yayımlanan Diriliş Ertuğrul dizisinde gösterdiği performansla oyunculuk kariyerini şaha kaldırmış ve büyük kitlelerce sevilmiştir. Fakat oyuncuyu sevmeyen bir kesim de var ki Çukur dizisinin reytinglerini düşüreceğini söylüyor. Biz ise on yaşından beri oyunculuğun içinde bulunan genç yeteneğimizin Çukur dizisi ile daha çok yol katedecegini düşünüyoruz. Sizlerde düşüncenizi yorum kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

Gelelim Çukur’da Akın’ın arkadaşı Kutay karakterine. Çukur da Selim’in oğlu Akın KoçavalI’nın arkadaşı Kutay karakterinin gerÇek adi Lorin Merhart’tir. Çukur dizisi lorin Merhart Burak Dakak yaşlarında olsa da Burak Dakak kadar oyunculuk kariyerine sahip değildir. Yeni yeni televizyon ekranlarında gördüğünüz Lorin Merhart sosyal medya da aktif degildir. Bu yuzden oyuncuyu Cukur ile tanıyıp gorecegiz.

Çukur  Kutay karakterini canlandıran Lorin Merhant kimdir?

Lorin Merhant küçük yaşlardan beri oyunculukla ilgilenmektedir. Zil çalınca isimli sinema filminde 2012 yılında oynamış ve küçük yetenek olarak yapımcıların dikkatini çekmiştir. Lorin Merhart 28 Ocak 1997’de Almanya’nın Berlin şehrinde doğdu. 20 Dakika (2013), Çukur (2019) ve A Girls into A Bar (2018) isimli projelerde yer almıştır. Kısa film yarışmasında ise özel mansiyon ödülü almıştır.

Çukur’un Kutay’ı Lorin Merhant kimdir?

Lorin Merhart, Londra ve İstanbul merkezli bir Trilingual Türk / Alman aktördür. Halen Londra Drama Stüdyosunda Profesyonel Oyunculuk alanında lisans eğitimi görüyor (Mezuniyet Temmuz 2019). Çocukluğundan beri, Lorin, Disney Channel’ın ilk Türk sitcom “As The Bell Rings” adlı birçok Tiyatro ve TV prodüksiyonunda rol aldı. Lorin’in diğer becerileri arasında Dövüş Sanatları, Futbol, Kayak ve vurmalı çalgılar bulunmaktadır.

Etiketler: çukur akının arkadaşı kutay gerçek adı çukur kutay hangi dizilerde oynadı çukur kutay kim


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL