Çukur Aliço Çikolata’ya Neden Böyle Tepki Verdi? Aliço’nun Çikolata İle ilgili Sırrı Ne?

Çukur Aliço Çikolata’ya Neden Böyle Tepki Verdi? Aliço’nun Çikolata İle ilgili Sırrı Ne?

Yazar: Emre Çukur

Show Tv ekranlarının en çok izlenen dizilerinden olan Çukur 8. bölümde yine heyecan dolu sahnelerin yaşanacağı bir bölüm ile geliyor. 8. bölümde Hale ile oturan Aliço Hale’nin çikolata ikramı karşısında adeta çıldırdı. Peki Aliço neden böyle bir tepki verdi? Yazımızda.

Çukur Aliço Çikolata’ya Neden Böyle Tepki Verdi? Aliço’nun Çikolata İle ilgili Sırrı Ne?

Çukur dizisi her bölümü ile yeni bir sırrın ortaya çıktığı bir dizi oldu adeta. Çukur’un 8. bölümünde Aliço ile Hale birlikte Aliço’nun mekanında otururken Hale Aliço’ya çikolata ikram eder. Aliço çikolatayı gördüğü anda birden çıldırır ve kafasına vurarak ” sana çikolata yok gerzek” sözlerini sürekli tekrar eder ve kulübesinin içerisine girer. Tüm bu gelişmeler Aliço neden böyle bir tepki verdi? Aliço’nun çikolata ile ilgili sırrı ne olabilir? sorularını akıllara getirdi.

Aliço’nun çikolata ile ilgili sırrı bölüm yayınlandığında veya ilerleyen bölümlerde ortaya çıkacak ancak sırrı ile ilgili bir kaç şey söyleyebiliriz. Aliço küçüklüğünde babası tarafından sana çikolata yok denmiş olabilir. Yada mahalleden arkadaşları tarafından bu şekilde küçük düşürülmüş ve dışlanmış olabilir. Aliço’nun çikolata ile ilgili nasıl bir sır ile karşımıza çıkacağını bölüm yayınlandığında göreceğiz.

Çukur’un 8. bölümünde Yamaç’ı çok sıkıntılı günler beklerken Vartolu içindeki haini bulmak için harekete geçer. Diğer yandan Selim ise açtığı kumarhanede mafya babası Serdar ile başı derttedir. Üstelik Serdar’ı Koçovalı ailesinin başına dert eder. Diğer tarafta Sultan Sena’nın evden gitme vaktinin geldiğini söyler. Sena Çukur’dan gidecek mi? Yamaç ne yapacak? Vartolu içindeki haini bulabilecek mi?

[mavitext]Çukur Serdar Kim? Tıklayınız![/mavitext]

Çukur Aliço Çikolataya Verdiği Tepki Videosu!

Etiketler: aliço çikolatayı gördüğünde neden çıldırdı aliço'nun çikolata sırrı ne çukur halenin verdiği çikolata ve aliço


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL