Çukur Aliço Gerçekten Öldü mü, Kurtuldu mu?

Çukur Aliço Gerçekten Öldü mü, Kurtuldu mu?

Yazar: Emre Çukur

Çukur dizisi aksiyon dolu sahneler ve Akın Koçovalı’nın diziye giriş yapması ile izleyenleri koltuklara kilitledi. Aliço karakterinin ise dizide ölmesi, en azından öldü süsü verilmesi de izleyicileri üzdü. Peki Aliço gerçekten öldü mü yoksa kurtulacak mı?

Yamaç 3.kez siyah zarf almıştır. Yücel’in bu seferki hedefi Aliço’dur. Çukur seferber olmul Aliço’yu aramaktadır. Yücel ise hepsinden bir adım öndedir. Yamaç kendi canını tehlikeye atıp Aliço’yu bulmak için her şeyi yapmaktadır. Ancak Yücel son anda Aliço’nun kaldığı yeri ateşe verir. Aliço alevler içerisinde kalmıştır.

Aliço öldü mü? Aliço bize göre ölmedi. Hatırlarsanız Aliço’yu uzun yıllar arayan bir ekip vardı. Bu ekipten kel adam Aliço’yu kurtaracak. Yangın anındaki boşluktan yararlanıp Aliço’yu kurtaracaklar. Peki sonra ne olacak. Yamaç ve Çukur ahalisi uzun bir süre Aliço’yu öldü olarak bilecek.

Aliço ise kendisini kaçıran ekip tarafından yeniden doğmuş gibi eğitilecek. Büyük ihtimal yeni sezonda Aliço’nun efsane dönüşüne şahit olacağız. Hatta iyileşmiş bir şekilde kendisini kaçıran Tim için çalışan birisi olarak Çukur’a giriş yapacak. Sizce Aliço’ya ne oldu, öldü mü? Yorumlarınızı bekliyoruz…

Etiketler: aliço gerçekten öldü mü aliço neden öldü rıza kocaoğlu çukurdan ayrıldı mı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL