Çukur Almanya’da Nerede Çekiliyor, Dizi Seti Nerede?

Show Tv’nin sevilen fenomen dizisi Çukur yeni bölümlerde Almanya’dan sahnelerle ekranlara geliyor. Vartolu ve Medet’în Almanya macerası bu hafta bizleri eğlendirecek. Peki Çukur Almanya’da nerede çekiliyor, dizi seti nerede?

Vartolu, İdris’in katilinin peşinden Medet’le Almanya’ya gider. Hem babasının katili olarak bildiği ziya’nın arkasından Almanya’ya gider. Ayrıca Vartolu Timsah’ın gönderdiği flash belleğin peşine de düşer. Almanya’nın romantizm kokan sokaklarında çekimler yapılırken sonrasında ise Berlin’in karanlık sokakları bitirim ikiliyi beklemektedir.

Çukur’un Almanya çekimleri Berlin’de yapılmaktadır. Özellikle Almanya’da yaşayan Çukur severlerin büyük ilgi gösterdiği çekimlerde dizi ekibini görmek isteyenler dizinin Almanya’da nerede çekildiğini merak ediyorlar.

Vartolu, Ziya’nın ve flash bellğin peşinden Almanya’ya gider ve orada 2 önemli isimle karşı karşıya gelir. Bunlardan birisi haberini de yaptığımız Yunus karakteridir. Diğeri ise Almanya’nın köklü mafya yapılanmasının başı olan Hans Zimmerman’dır. Vartolu ve Medet zorlu Almanya macerası nasıl sonlanacak merak ediliyor.

Çukur yeni bölümde bizleri neler bekliyor olacak, işte Çukur yeni bölüm özeti;  Çukur kadınlarını kurtarmak için giden Kemal ve Metin pusuya düşmüşlerdir. Metin kadınları kurtarsa da Kemal depoda rehin kalır. Rehin değiştirme sonucu Kemal ve Azer’in kardeşi değiş tokuş yapılır. Kemal kurtulmuştur ancak ilerleyen sahnelerde Yamaç’ı kurtarmak için kurşunların önüne atlar.

Kemal ölerek diziden ayrılır. Kemal neden öldü, neden diziden ayrıldı, yeni dizisi hangisi gibi soruların ve cevapları ilgili yazımızdan okuyabilirsiniz. Sonrasında Vartolu Almanya’ya gitmeden önce babası ve annesinin mezarını ziyaret eder. Duygu dolu sahnelerin ardından Vartolu Medet ile yola çıkar.