Çukur Avukat Nazım Kimdir? (Ahmet Tansu Taşanlar)

Çukur Avukat Nazım Kimdir? (Ahmet Tansu Taşanlar)

Yazar: Emre Çukur

Show Tv ekranlarında yayınlanan yeni dizi Çukur kadrosunu genişletmeye devam ediyor. Daha önce Baykal karakterini canlandıran oyuncu Burak Sergen’den sonra yeni bir oyuncu daha dahil oldu. Dizide Avukat Nazım karakterini canlandıran oyuncu Ahmet Tansu Taşanlar diziye dahil oldu. Dizide Selim ile Vartolu arasındaki anlaşmazlığı çözecek olan Nazım, Selmin başına bela olacağa benziyor. Özellikle Koçovalı ailesi ile Vartolu arasındaki düşmanlıkta kazananı belirleyecek hamleler yapacak olan Avukat Nazım beklenmedik davranışları ile izleyiciyi de şaşırtacak. Avukat Nazım karakterini canlandıran oyuncu Ahmet Tansu Taşanlar’ı tanıyalım.

Çukur Avukat Nazım Kimdir? (Ahmet Tansu Taşanlar)

1984 yılında Ankara ilinde dünyaya geldi. Kahverengi gözlü siyah saçlı olan oyuncu 190 boyunda 85 kg ağırlığındadır. Eğitimini Selçuk Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nde tamamlayan oyuncunun sevgilisi yoktur. Tiyatro ile 1996 yılında tanışan oyuncu ilk olarak Osmangazi Kültür Merkezi bünyesinde Tiyatroya başlamıştır.

Ahmet Tansu Taşanlar’ın ilk projesi Küçük Kadınlar oldu. 2008 yılında televizyon ekranlarında yayınlanan dizide Hande Soral, Kıvanç Kasabalı, Fulya Zenginer ile birlikte rol almıştır. Kanal D ekranlarında yayınlanan dizide Ceyhun karakterini canlandırmıştır. Ahmet Tansu Taşanlar 2014 yılında Engin Akyürek, Tuba Büyüküstün’ün rol aldığı Kara Para Aşk dizisinde oynamıştır. Dizide Arda Çakır karakterini canlandırmıştır.

[mavitext]Çukur Baykal Kimdir? Tıklayınız![/mavitext]

Ahmet Tansu Taşanlar, Kanal D ekranlarında yayınlanan dizi Kara Yazı’da Emre Kınay, Haluk Bilginer, Zeynep Çamcı, Ushan Çakır ile birlikte rol almıştır. Oyuncu dizide Kadir karakterini canlandırmıştır. Oyuncu Sevgili Doktor, Siyah Çoraplılar, Yaşar Ne Yaşar Ne Yaşamaz, Karagöz Gölge Oyunu, Kayıplar, Arkadaş Arıyorum, Sonbaharı Beklerken, Bir bulut Olsam, Yalancı Bahar, İzmir Çetesi ve Analar ve Anneler projelerinde yer almıştır. Ahmet Tansu Taşanlar bir röportajında aşk ile ilgili düşüncelerini şu şekilde ifade ediyor:

Doğru insanı bulunca herkes aşk adamı olur, ben de 4 senedir öyleyim 🙂 öncesinde aşka pek inandığım söylenemez.. insan yaşadığı duygulara göre değişiklik gösterir, öfkelendiğinde, mutlu olduğunda, mutsuz olduğunda..aşk bütün duyguları içeriyor, her dakika bambaşka biri yapabiliyor sizi..ve yaşadığınız duygu hangisi olursa olsun kökünde hep sevgi ve mutluluk var..

Ahmet Tansu Taşanlar Videosu!

Etiketler: çukur avukat nazım gerçek adı çukur avukat nazım kim çukur avukat nazım oynadığı diziler çukur avukat nazım sevgilisi


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL