Çukur Azer Kurtuluş Kimdir? Fenemon Oyuncu Çukur’da!

Çukur Azer Kurtuluş Kimdir? Fenemon Oyuncu Çukur’da!

Yazar: Emre Çukur

Fenomen dizi Çukur sezon finaline doğru giderken yeni karakterler de diziye dahil olmaya devam ediyor. Dizinin son bölümünde yine ilginç bir karakter geldi. Azer Kurtuluş karakteri kardeşinin intikamını almaya niyetli. Çukur Azer Kurtuluş kim, nereden tanıyoruz?

Çukur Azer Kurtuluş kim?

Çukur’a bomba bir şekilde giriş yapan Azer Kurtuluş, sezon finaline doğru dengeleri değiştirecek olayların fitilini ateşleyecek. Çukur’da Azer’in kardeşi Savaş ölmüş ve Savaş’ın intikamını almak ise abisi Azer’e düşmüştü. Azer’in kardeşi Savaş Salih’in mekana gitmiştir.

Yücel ise Remzi’yi Salih’in mekanına göndermiştir. Remzi kapıyı gözlerken Savaş’ın geldiğini ancak Salih’in daha gelmediğini söyler. Yücel operasyona başlamalarını söyler. Remzi mekanı basar ve Azer’in kardeşi Savaş’ı da vurur. Tabi burada Savaş’ı vuran Koçavalılar olarak bilinir. Savaş’ın abisi Azer ise kardeşinin intikamını almak için Çukur’a gelir.

Azer, İdris ile şarkı karşıya gelir. İdris’e kardeşi Savaş’ın intikamını öyle yada böyle alınacağını söyler. Azer oldukça güçlü bir rakiptir ve Koçovalıları da zorlayacak gibidir. Peki Azer Kurtuluş kimdir, hangi oyuncu canlandırıyor, nereden tanıyoruz?

Çukur’da Azer’i Canlandıran Cihangir Ceyhan Kimdir?

Dikkatli dizi izleyicileri Azer’i hemen tanımışlardır. Azer karakteri Sıfır Bir dizisinde Cio karakterini de canlandıran Cihangir Ceyhan’dır. Cihangir’in daha öncede Çukur’a geleceği yönünde haberler vardı. Hatta bu haberleri bizde sizlere en hızlı ve doğru şekilde aktarmaya çalıştık. Cihangir’in Çuıkur’da Akın Koçovalı karakterini canlandıracağı söylenmiş ve bununla ilgili birçok haber ve paylaşım yapılmıştı.

Akın Koçovalı’nın dizide adı sıkça geçiyordu ve bizde Akın’ın diziye dahil olacağını düşünmüştük. Ancak senaristler bizleri de ters köşe yaptı. Cihangir Ceyhan’ı Akın Koçovalı olarak gelecek derken Azer Kurtuluş karakteri olarak Savaş’ın abisi rolü ile diziye dahil oldu. Cihangir hakkında kısaca bazı bilgileri aktaralım.

Cihangir Ceyhan Adana doğumlu olup ailenin en küçüğüdür. 1989 doğumlu ve terazi burcundandır. İstanbul’da kamera önü oyunculuk eğitimi almıştır. Daha sonra Adana’ya dönüş yapmış ve burada hep hayali olan film çekme arzusu ile yanıp tutuşmuş. Adana’nın suç dünyasını ve gayri meşru hayatları konu alan bir dizi hazırlamışlardır. Sıfır Bir adı ile Puhu Tv’de yayınlanan dizi kısa sürede çok sevilmiş ve Cio lakaplı Cihangir’in de yıldızı parlamıştır.

Etiketler: çukur azer kim çukur azer kurtuluş çukur azer kurtuluş kim çukur azerin kardeşi çukur azerin kardesi savas


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL