Çukur Baykal (Beyefendi) Ölmedi mi? Geri mi Döndü?

Show Tv ekranlarında yayınlanan Çukur tüm heyecanı ile devam ederken dizide Baykal karakteri ile ilgili önemli gelişmeler yaşanır. Çukur dizisi 23. bölümden sonra merak edilen konulardan birisi de 24. bölüm fragmanı ve özeti oldu. Peki dizide 24. bölüm fragmanı ve özeti yayınlandı mı? Tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Çukur Baykal Ölecek mi? Öldü mü? Diziden Çıktı mı? (24. Bölüm Özeti)

Show Tv ekranlarının sevilen dizisi Çukur tüm heyecanı ile devam ederken dizide Baykal karakterini kaçıran Vartolu ve Yamaç’ın başı daha büyük bir belaya girmiştir. Baykal’ı kurtarmaya çalışan dizinin yeni karakteri Elvis tüm çukur kadınlarını kaçırır. İdris ve Yamaç’tan kadınlar karşılığında Baykal’ı isteyen Elvis’e Yamaç ve İdris ters davransa da kadınları kaçırdığını öğrendiğinde Baykal’ı vermek isterler ancak Baykal ortalarda yoktur ve kaçırılmıştır.

Çukur dizisinin ilerleyen bölümlerinde ise Baykal’ı tutan kişinin oğlu Nazım olduğu ortaya çıkmıştır. Çukurdakiler ise Elvis ve adamları ile çatışırlar. Ancak kadınları kurtaran kişi ise Baykal’ın oğlu Emrah’tır. Emrah Sena’nın da kaçırıldığını duyduğu anda tüm kadınların kurtulmasını sağlamıştır. Dizide Vartolu ile Yamaç’ın ortaklığının ne kadar süreceği merak edilirken diziden önemli bir karakterin diziden ayrılacağı resmi olarak açıklanmıştır. Bu karakterin ismi verilmezken araştırmalarımızda diziden ayrılacak olan karakterin Baykal nam-ı diğer Beyefendi olduğu ortaya çıkmıştır.

[pembetext]Çukur Elvis Kimdir? Tıklayınız![/pembetext]

Çukur dizisinde Baykal karakterinin diziye ölerek mi veda edeceği henüz netleşmezken benim düşüncem diziden ölerek ayrılacağı yönündedir. Çukur’a giren bir kişi ancak ölerek diziden ayrılıyor. Çukur’da rol alacak oyuncuların bunu bilmesi gerekiyor. Öyle elini kolunu sallayarak diziden kimse çıkamaz. Bu yüzden Baykal’da dizide ölecektir. Peki Baykal karakterini canlandıran oyuncu Burak Sergen diziden neden ayrıldı?

Burak Sergen’in diziden ayrılma nedeni olarak yoğun iş temposu olması gösterildi. Almış olduğunuz bilgilere göre oyuncu Zuhal Olcay ile birlikte rol aldığı Aşkın Halleri isimli tiyatro oyunu nedeniyle yoğun bir tempoda çalışan oyuncunun diziden ayrılma kararı aldığıdır. Bu konuda ne diyeceğimi bilemiyorum ancak Burak Sergen dizide iyi bir oyuncuydu. Baykal karakteri bir gün elbette ölecekti ancak biraz erken olduğu kanısındayım. Sizler bu konuda ne düşünüyorsunuz? Diziden Baykal’ın gitmesini nasıl değerlendiriyorsunuz? Sizce Elvis Baykal’ın yerini alabilir mi? Bu konudaki düşünceleriniz nelerdir?

[mavitext]Çukur Lana Kimdir? Tıklayınız![/mavitext]

Çukur Baykal (Beyefendi) Ölmedi mi? Geri mi Döndü? (1 Yorum)

  1. cukur 23 bolum baykal bey oğlu nazım tarafından kaçırılır sonra nazim ölür ve baykal geri düner intikam için kesinlikle intikam almak için karakuzulari kullanacaktır
    sonrasında kocovali ailesinden intikam alacaktır ama çukurda yeni baykal böyük ihtimalle eski baykal o değilse bile oğlu nazımdır yanda ben ulaş diye tahmin ediyorum çukurda ulusun kızı oda büyük ihtimalle kara kuzulardan ama kesinlikle yeni baykal eski baykaldir