Çukur Çağatay Kimdir, Yamaç’ın Yeni Düşmanı Daha Güçlü!

Çukur dizisine yeni oyuncular girmeye devam ediyor. Çukur’un 3.sezon 15.bölüm fragmanı yayınlandı ve yeni bir karakterin yüzü ekranlara geldi. Yamaç’ın yeni düşmanı olan Çağatay karakteri kimdir, gerçek adı ne, nasıl bir düşman olacak, ne iş yapıyor?

Çukur dizisinde Yamaç bu sefer daha güçlü bir düşmanla karşı karşıya. Çağatay, Yamaç’ın şuana kadarki en güçlü rakibi olacak. Çağatay yer altı dünyasına hakim, tüm kirli işlerde parmağı olan ama görünmez bir karakterdir. İstanbul’un tamamına hakimdir ancak kimse onu bilmez. Yamaç’ın tüm İstanbul’a savaş açması ile Çağatay Erdenet de ortaya çıkar. Tabiri caizse Yamaç yılanın deliğine çomak sokmuştur. Yamaç’la Çağatay arasında geçen diyalog ise bölüme damga vuracak cinstendir. İşte o konuşma;

Çukur Çağatay Kimdir, Yamaç’ın Yeni Düşmanı Daha Güçlü!

Çağatay: Savaşı bitirmişsiniz, artık İstanbul’un kralı benim diyormuşsunuz. bu yaptıklarınız artık yeni bir oyun çağrısı, biliyorsunuz di mi, yeni bir dünya. Yani bizim dünyada hayatta kalmak öyle kolay değildir. Yamaç: Ben kolay kolay düşmem Çağatay bey, yinede….. Çağatay: anlıyorum anlıyorum da kurallarını bilmediğiniz bir oyunu nasıl kazanacağını düşünüyorsunuz? Garip değil mi bu? Lütfen benim dediklerimi ciddiye alın… Yamaç: almazsak ne oluyor?…. BOOOOOOOM….Çukur patlar…

Çağatay ile ilgili detaylar yavaş yavaş kulislere düşmektedir. Bilgiler geldikçe haberimiz güncellenecektir. Peki Çağatay karakterini canlandıran oyuncu kimdir? Nejat İşler Çukur’a Çağatay karakteri ile giriş yaptı. Geçtiğimiz sezonda da Nejat İşler’in Çukur’a geleceği yönünde bazı söylentiler gelmişti ancak bu bilgi havada kalmıştı. 3.sezon da ise başarılı oyuncu diziye dahil oldu. Peki Nejat İşler kimdir?

nejat işler 1972 yılında İstanbul’un Eyüp semtinde doğmuştur. Mimar Sinan üniversitesi güzel sanatlar mezunu olan nejat işler, Nihat ve Zehra İşler çiftinin oğludur. meşhur olmak ve derslerden kaytarmak için girdiği tiyatro kolu onun geleceğini şekillendirmiştir. 10 yıl pazarlık yaptı ve daha sonra izlediği bir tiyatrodan sonra oyunculuğa karar verdi. 1995 yılında mezun olduktan sonra dizi ve filmlerde etkin rol olmaya başladı.

Gurur, Deli yürek, şehnaz tango, nasıl evde kaldım, dedem, gofret ve ben, aşk ve gurur, şeytan ayrıntıda gizlidir gibi dizilerede rol aldı. Eylül fırtınası, Mustafa hakkında herşey ve anlat İstanbul isimli sinema filmlerinde de rol aldı. Nejat İşler en son Bodrum Masalı isimli Kanal d de yayınlanan projede rol aldı. Bir dönem kanser olan Nejat İşler sektörden uzak kaldı, içe kapandı ancak hastalığını yenerek yeniden ekranlara dönüş yaptı.

tıkla>>> Çukur 6 Ocak Pazartesi Var mı Yok mu, Yeni Bölüm Ne Zaman?

Nejat İşler, Çağatay Erdenet karakteri ile Çukur’da ses getirecek. Çağatay, Yamaç’ın yeni düşmanı olacak. Yamaç ile Mahsun barışıp ittifak kuracaklar ve yeni düşmana karşı işbirliği yapacaklar. Bu ittifaka Azer de katılacak ve üçlü ittifak ile yeni düşmana karşı bir savaş verilecek. Peki Çağatay Erdenet nasıl bir karakter olacak? Erdenet soyismi ile bir ilişki ağı çıkar mı?

Erdenet aslında Moğolistan’da bir şehirdir. Çağatay Erdenet’in Moğolistan ile bir bağlantısı var mıdır bilinmez. Ayrı yılar geldikçe haberimiz güncellenecektir.

İşte Yamaç ve Çağatay Erdenet’in İlk görüşmesi